Głowice myjące od dostawcy Spraylab

  Głowice myjące służą do usuwania zabrudzeń z powierzchni poprzez rozprowadzanie na niej strumienia wody. Głównie stosuje się je do czyszczenia wnętrza zbiorników  zamkniętych i otwartych.

  Głowice myjące od dostawcy Spraylab

  Czym jest głowica myjąca i jak działa?

  Głowica myjąca jest częścią armatury przemysłowej, która to stanowi wyposażenie urządzeń do mycia zbiorników. Woda, wypuszczana pod ciśnieniem, pozwala na usunięcie zabrudzeń z wybranej powierzchni

  Ze względu na stały kontakt głowic myjących z wodą, do ich produkcji stosuje się materiały odporne na korozje. Dzięki nim głowice myjące zachowują dłuższą żywotność, a szczelne połączenie elementów zapewnia wysoką wydajność instalacji.

  Głowice myjące różną się między sobą specyfikacją układu natryskowego, rodzajami gwintów i możliwością ruchu. Biorąc pod uwagę ostatni aspekt, wyróżniamy głowice stałe i obrotowe.

  Głowice stałe znajdują swoje zastosowanie w szybkim myciu mniejszych zbiorników o niewielkim stopniu zabrudzenia. Natomiast głowice obrotowe umożliwiają intensywne mycie wachlarzowym strumieniem wody, który gwarantuje równomierne jej rozłożenie. Najtrudniejsze przypadki potrzebują głowic myjących wolnoobrotowych.
  Rozprowadzają one strumień wody, który uderza w ściany z duża siłą.
  Mała prędkość obrotowa sprawia, że strumień pracuje z maksymalna wydajnością.

  Głowice myjące – zastosowanie

  Zastosowanie głowic myjących w procesach mycia zbiorników przemysłowych jest bardzo istotne i pomocne. Niektóre modele głowic pozwalają uzyskać strumień wody o zasięgu 360 stopni, co pozwala na czyszczenie trudnych obszarów wymagających bardzo dokładnego wyczyszczenia powierzchni.

  Specjalne modele głowic myjących o niewielkich gabarytach, znajdują swoje zastosowanie do czyszczenia zbiorników o niestandardowych wymiarach otworu. Dostępne są również głowice myjące, które mogą być stosowane do mycia zbiorników wykorzystywanych do procesów technologicznych podczas produkcji żywności. Są one wykonane z materiału PTFE akceptowanego przez FDA, jako surowiec przeznaczony do kontaktu z artykułami spożywczymi.

  Sprzedaż wysokiej klasy głowic myjących od sprawdzonego producenta

  Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy głowic myjących przeznaczonych do zastosowań przemysłowych. Produkty zostały wykonane z wytrzymałych materiałów o wysokiej odporności na korozję. Modele głowic dostane są w wielu rozmiarach, średnicach oraz rozmiarach przyłącza. Wszystkie dostępne u nas głowice myjące zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami. Główny dostawca głowic myjących Spraylab.

  Szukasz niezawodnych głowic myjących? Zapraszamy do kontaktu, chętni pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu!

  Artykuł Partnera

  Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o przekaźnikach elektromagnetycznych? Jak działają i w jakim celu są wykorzystywane?
  Następny artykułSystem rynnowy dla domu – czy rura spustowa kwadratowa to dobry pomysł?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj