Godło teraz Polska dla Ferro

Podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie firma FERRO odebrała prestiżową nagrodę w XX edycji Konkursu „Teraz Polska” na Najlepsze Produkty.

Na instalację świetlnego łuku stadionu w Durbanie składa się ponad 12.000 LEDowych źródeł światła Golden Dragon Plus marki OSRAM –grafika OSRAM

Koncert Galowy „Teraz Polska” uświetnił występ polskich artystów. Wśród zaproszonych Gości znaleźli się Laureaci poprzednich edycji Konkursu „Teraz Polska”, nominowani do Godła w bieżącej edycji, członkowie władz ustawodawczych i wykonawczych, przedstawiciele ambasad oraz reprezentanci świata nauki, kultury, biznesu i mediów.

Nagrodzone produkty FERRO to seria baterii VerdeLine. Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniach pozwala na obniżenie zużycia wody w gospodarstwach domowych aż do 50% i znaczne ograniczenie kosztów.

REKLAMA


Walory użytkowe, ekonomiczne i estetyczne serii VerdeLine zostały docenione przez Kapitułę Godła Teraz Polska, która obradowała pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w składzie 36 osób – uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego.

Źródło: FERRO

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *