III Mistrzowstwa Polski Intalatorów

  mpi wygraj samochod - III Mistrzowstwa Polski Intalatorów

  Zobacz galerię 2012!

  Zostań Mistrzem Polski Instalatorów

  Przyjedź do Poznania na Targi INSTALACJE i weź udział w Mistrzostwach Polski Instalatorów.

  Czekają nagrody o łącznej wartości ok. 200 tyś zł.

  reklama

  allinone - III Mistrzowstwa Polski Intalatorów
  neo - III Mistrzowstwa Polski Intalatorów

  Udział w zawodach może wziąć każdy czynny zawodowo instalator, który zarejestruje się w recepcji zawodników w pawilonie 4 podczas trwania targów INSTALACJE.

  Zapraszamy w dniach 23-26 kwietnia 2012, Targi Instalacje 2012, Poznań, pawilon 4.

  Podczas różnego typu rozgrywek sportowych zazwyczaj towarzyszą nam wielkie emocje. Wszyscy uczestnicy widowiska, zarówno zawodnicy, jaki i kibice mają świadomość swojej roli i starają się jak najlepiej jej sprostać. Sportowcy eksploatują swoje mięśnie, a dopingujące towarzystwo gardła. Najbliższe miesiące nie poskąpią nam wrażeń. Organizowane wspólnie z Ukrainą piłkarskie Euro 2012 będzie z pewnością dominowało na listach sportowych hitów. Tym bardziej dobrą rozgrzewką do tego wydarzenia może okazać się kolejna edycja Mistrzostw Polski Instalatorów.

  Te, odbywające się co dwa lata zawody, przyciągają setki instalatorów z całej Polski. Magnesem jest nie tylko urok poznańskiego starego miasta i nowości na targach INSTALACJE, ale przede wszystkim chęć udowodnienia sobie i całej konkurencji, że jesteśmy najlepszym instalatorem w Polsce. Nie bez znaczenia jest pula nagród do zdobycia, która wynosi około 200 tyś złotych. A świadomość, że zwycięzca wyjedzie z targów nowiutkim Volkswagenem Caddy wyciska dodatkowe krople adrenaliny.

  Całe to widowisko odbędzie się w dniach 23-26 kwietnia podczas targów INSTALACJE. Zapraszamy do udziału w nim wszystkich czynnych zawodowo instalatorów. Zgłoszenia udziału będzie można dokonać bezpośrednio przed rozpoczęciem Mistrzostw w punkcie rejestracji.

   

  samochod to nie restauracja - III Mistrzowstwa Polski Intalatorów
  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułJak dobrać zawór – przeznaczenie zaworu mieszanie
  Następny artykułRozmowa z Mistrzem

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here