Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu – największym spotkaniu branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej

  Podczas tegorocznych targów INSTALACJE Immergas zaprezentuje swoją ofertę w dwóch miejscach: w pawilonie nr 5, stoisko nr 72, jak również w strefie Klubu Instalatora, w pawilonie nr 4, stoisko nr 10. Firma zaprasza instalatorów, projektantów instalacji, architektów, inwestorów, przedstawicieli handlu i inwestorów indywidualnych. Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z ekspertami, uzyskać profesjonalną poradę i porozmawiać o nowoczesnych technologiach w branży. Firma oferuje również specjalne szkolenia dla profesjonalistów, które odbywać się będą podczas targów, codziennie w godzinach 10.00-14.00.

  immergas na targach instalacje w poznaniu - Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu – największym spotkaniu branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej

  W tym roku Immergas pokaże swoje najciekawsze, ekologiczne rozwiązania z oferty domowej i obiektowej. Z oferty obiektowej będzie można zobaczyć m.in. kaskadę zbudowaną z urządzeń z serii Victrix Professional, czyli gamę kotłów wiszących „wyższej mocy” dedykowanych do obiektów wielkopowierzchniowych, doskonale spełniających wymogi małych lub średnich bloków. Kotły z tej serii mogą być instalowane pojedynczo lub kaskadowo. Wyróżniają się innowacyjnym systemem spalania ze wstępnym mieszaniem, który zapewnia minimalne zanieczyszczenie środowiska i wyjątkowo oszczędne zużycie energii. Targi INSTALACJE to niebywała okazja, by obejrzeć cały układ hydrauliczny kaskady dwóch kotłów Victrix Pro.

  Duży nacisk podczas tegorocznych targów firma Immergas kładzie na ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak hybrydowe pompy ciepła, systemy solarne czy fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność i efektywność oraz znaczne oszczędności. Dzięki wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii, są bezpieczne dla środowiska naturalnego i coraz bardziej opłacalne zarówno inwestycyjnie, jak również na etapie eksploatacji, niż źródła konwencjonalne. W zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych zaprezentuje nowość ze swojej oferty: hybrydę Magis Combo – autonomiczny system grzewczy składający się z pompy ciepła powietrze-woda typu split zintegrowanej z gazowym kotłem kondensacyjnym. Takie połączenie uniezależnia ją od innych źródeł ciepła. Posiada możliwości ogrzewania, chłodzenia oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. Na targach dodatkowo wzbogacony o instalację fotowoltaiczną, hydrauliczny rozdzielacz strefowy DIM, zasobnik UBS 300 Sol, zmiękczacz wody Immersoft, klimakonwektor oraz sterownik CAR V2 umożliwiający zarządzanie całym systemem. Tak skomponowane rozwiązanie spełnia wymagania techniczne w zakresie efektywności energetycznej stawiane nowym budynkom, zgodnie z zapisami znowelizowanego rozporządzenia w sprawie Warunków Technicznych 2020, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

  immergas na targach instalacje w poznaniu2 - Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu – największym spotkaniu branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej

  Na targach Immergas pokaże również jedno z kompleksowych rozwiązań grzewczych pokrywających najbardziej popularne wartości zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową i ogrzewania powierzchni mieszkalnej. Jest nim zestaw Victrix EXA 24 Comfort Plus 100, składający się z kotła Victrix EXA, 100-litrowego zasobnika, sterownika CAR V2 (łączącego funkcję tygodniowego termostatu pokojowego i panelu sterowniczego kotła), rozdzielacza strefowego DIM A-BT ErP (który pozwala na rozdzielenie instalacji c.o. na dwie niezależnie sterowane strefy grzewcze: grzejnikową i podłogową) oraz wzbogacony dodatkowo o moduł WI-Fi Dominus (umożliwiający zarządzanie ciepłem w domu z dowolnego miejsca na świecie za pomocą mobilnej aplikacji).

  Ale na tym nie koniec. Do obejrzenia będą również inne topowe rozwiązania z oferty kotłów kondensacyjnych, np. jeden z najmniejszych dostępnych na rynku kotłów kondensacyjnych z serii Victrix Tera czy też kocioł stojący Hercules Solar, składający się z modułu kondensacyjnego, 200-litrowego zasobnika ze stali nierdzewnej oraz kolektora solarnego płaskiego służącego do podgrzewu c.w.u.za pomocą energii słonecznej. Hercules Solar to to innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie zapewniające oszczędność energii, komfort użytkowania i dbałość o środowisko naturalne, poprzez użycie najczystszych źródeł energii – ciepła i energii pochodzących ze słońca.

  immergas na targach instalacje w poznaniu1 - Immergas na targach INSTALACJE w Poznaniu – największym spotkaniu branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej

  Zapraszamy do odwiedzenia Immergas na targach INSTALACJE 23-26 kwietnia 2018!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here