Instalator OZE – nowy program współpracy Instalatora z firmą Hewalex

  Firma Hewalex istnieje w branży OZE od 30 lat. Wszystkie produkty wprowadzane do oferty związane są z wykorzystaniem energii odnawialnej oraz poprawą efektywności energetycznej. Nowy Program Partnerski ”Instalator OZE” skierowany do Instalatorów jest formą współpracy z firmami montującymi urządzenia Hewalex.

  instalator oze nowy program wspolpracy instalatora z firma hewalex1 - Instalator OZE – nowy program współpracy Instalatora z firmą Hewalex

  Program Partnerski ”Instalator OZE” on na celu jeszcze większe podkreślenie zaangażowania zarówno firmy, jak i jej partnerów w poprawę jakości powietrza, efektywności energetycznej i szeroko pojętego poszanowania środowiska naturalnego.
  Program Instalator OZE zakłada przyznanie specjalnej premii za montaż instalacji osiągających wysoki efekt ekologiczny.

  AKTUALNIE w ramach Programu Partnerskiego „Instalator OZE” trwa Akcja Promocyjna „Wakacje z kolektorami”, dzięki której można dodatkowo uzyskać 30 % bonusu do efektu ekologicznego uzyskanego za rejestrację zestawów solarnych z kolektorami płaskimi.

  instalator oze nowy program wspolpracy instalatora z firma hewalex2 - Instalator OZE – nowy program współpracy Instalatora z firmą Hewalex

  Akcja trwa od 03.07.2019 do 26.08.2019, a jej szczegóły znajdują się w Strefie Instalatora na stronie internetowej www.hewalex.pl. Zachęcamy już teraz do dołączenia do grona Instalatorów OZE.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here