Inteligentne baterie do domu – prezentacja nowinek technologicznych w segmencie armatury

Z końcem marca firma Oras rozpocznie ogólnopolską kampanię edukacyjną, która przybliży działanie inteligentnych i ekologicznych baterii łazienkowych i kuchennych. Producent nowoczesnej armatury, pokaże Polakom dostępne dziś rozwiązania do domów, które są nie tylko bardzo zaawansowane technologicznie, ale oszczędzają wodę za użytkownika.

Inteligentne baterie do domu – prezentacja nowinek technologicznych w segmencie armatury

Kampania opierać się będzie na pokazaniu zalet inteligentnych rozwiązań jakie zaprojektowali eksperci Oras, a które od lat z powodzeniem wykorzystywane są w domach tak bardzo ekologicznych mieszkańców Skandynawii. To przede wszystkim elektroniczne baterie bezdotykowe, sterowane sensorem. Uruchamiają one strumień wody jedynie wówczas, gdy przysuniemy dłonie do kranu. W Polsce rozwiązania te znane są głównie z miejsc publicznych jak centra handlowe, restauracje czy kina. „Nadszedł czas, by tak inteligentne rozwiązania weszły także do naszych domów. Dziś Polacy są gotowi na korzystanie z nowoczesnej armatury. Nie boją się, jak jeszcze kilka lat temu, nowinek technologicznych” – wyjaśnia Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

W ramach kampanii edukacyjnej zaprezentowane zostaną informacje i porady dotyczące oszczędzania wody i ekologii oraz wpływu nadmiernego zużycia wody na środowisko. Oras przedstawi w sumie 9 inteligentnych baterii łazienkowych i kuchennych przeznaczonych do domów prywatnych, m.in.: baterie bezdotykowe z linii Cubista, Electra oraz designerskiej serii Il Bagno Alessi One. A także armaturę z serii Ventura do łazienki i kuchni zaprojektowanej tak, że znajdują się w niej dwie wylewki – jednak klasyczna, jednouchwytowa, a druga elektroniczna, sterowana sensorem.

REKLAMA


Kampania obejmie także wprowadzenie światowej nowości – bezdotykowej baterii umywalkowej z linii Vienda, wykonanej z najnowszej generacji zaawansowanych technologicznie materiałów, które do tej pory nie były wykorzystywane w produkcji armatury.

Firma Oras jest liderem rynku nowoczesnej armatury. Od lat 90 producent ma w ofercie najbardziej ekologiczne baterie – krany bezdotykowe. Przez dwie kolejne dekady baterie elektroniczne stały się powszechnie wykorzystywane, ze względu na dużą oszczędność wody i energii oraz utrzymanie szczególnego poziomu higieny. Baterie bezdotykowe marki Oras są również dostępne w Polsce. „Od lat staramy się sukcesywnie budować świadomość ekologiczną Polaków i zachęcać ich do aktywnego oszczędzania. Z roku na rok, rośnie popularność baterii bezdotykowych. Potwierdzają to nasze dane dotyczące sprzedaży. W 2011 roku sprzedaż baterii elektronicznych wzrosła o 11 % w stosunku do roku poprzedniego” – mówi dyrektor Marek Biały. Rozpoczynająca się kampania edukacyjna ma na celu jeszcze bardziej podkreślić jak wielki potencjał tkwi w inteligentnych i ekologicznych bateriach.

Źródło: Oras

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *