JADE Plus – klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym

  Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń, bakterii oraz smogu to zdrowie i dobry klimat dla Ciebie i Twojej rodziny. Klimatyzator jeszcze nigdy nie był tak funkcjonalny jak nowa jednostka Haier. Zespół inżynierów i projektantów stworzył klimatyzator do domu, którym jest JADE Plus. Spełnia nie tylko najwyższe standardy jakości klimatyzatora, ale jest również oczyszczaczem powietrza.

  JADE Plus – klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym

  Projektanci Haier opracowali klimatyzator ścienny JADE Plus, opierając się na najnowocześniejszych rozwiązaniach oczyszczania powietrza, oferując klimatyzację na najwyższym poziomie.

  Funkcje klimatyzatora

  Urządzenie posiada 2 opcje oczyszczania: technologię oczyszczania powietrza PURICOOL z filtrem IFD oraz technologię samooczyszczenia urządzenia SELF CLEAN. JADE Plus oferuje bardzo szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczania, zachowując przy tym wysoką energooszczędność. W standardzie klimatyzatora znajduje się sterowanie Wi-Fi, które jest kompatybilne ze wszystkimi smartfonami, tabletami oraz komputerami stacjonarnymi. Klimatyzator JADE Plus pracuje na bazie ekologicznego czynnika R32.

  Klimatyzator i oczyszczacz w jednym

  Skuteczność oczyszczania powietrza przez klimatyzator JADE według CADR Celan Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. W praktyce oznacza to, że pomieszczenie o powierzchni 30m² zostanie oczyszczone w 15 minut. Wydajność oraz poziom oczyszczania powietrza są równie wysokie jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. JADE Plus jest to klimatyzator dla alergików, gwarantuje czyste i świeże powietrze w domu, bez kurzu, smogu i bakterii.

  Praca oczyszczacza powietrza oraz klimatyzatora nie są od siebie zależne. W praktyce oznacza to, że możesz używać swojego urządzenia tylko w trybie oczyszczania powietrza, bez konieczności jego klimatyzowania. Klimatyzator dostosowany jest do pracy w trybie oczyszczania i chłodzenia lub ogrzewania jednocześnie.

  Klimatyzator dla alergików (technologia oczyszczania puricool z filtrem ifd)

  Nowa seria klimatyzatorów JADE Plus jest wyposażona w zaawansowaną technologię PURICOOL, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka fi ltrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – Generator jonów ujemnych emituje jony, powodując przyciąganie pyłu. System oczyszczania sprawia, że JADE Plus jest idealnym klimatyzatorem dla alergika.

  Niskie koszty klimatyzatora

  Oczyszczacz powietrza posiada moduł z filtrem IFD, którego nie trzeba wymieniać jak w przypadku standardowych oczyszczaczy dostępnych na rynku. Filtr IFD wystarczy umyć i ponownie wykorzystać.

  Technologia oczyszczania powietrza – self clean

  Zanieczyszczenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i negatywnie wpływają na jakość powietrza. Funkcja SELF CLEAN za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię wymiennika wewnątrz urządzenia i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Zarówno jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna operują funkcję SELF CLEAN. Innowacyjna technologia utrzymuje klimatyzator w czystości i zabija szkodliwe bakterie na wymienniku. Powietrze z klimatyzatorów jest czyste i zdrowe. Klimatyzator jest bezpieczny dla dzieci.

  Bardzo cichy klimatyzator

  Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji pracy klimatyzatora, poziom hałasu może być obniżony nawet do 15dB.

  Czujnik jakości powietrza i czytelny wyświetlacz

  Czujnik umieszczony na wlocie powietrza automatycznie wykrywa zanieczyszczenia (PM 2.5). Zielona sygnalizacja przy czystym powietrzu, czerwona sygnalizacja przy zanieczyszczonym powietrzu. Dbanie o jakoś powietrza jeszcze nie było tak proste.

  Źródło: Haier

  Poprzedni artykułKompletne zestawy mieszające do ogrzewania
  Następny artykułAktualizacja Centrum Szkoleniowego firmy Viega w Warszawie

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here