Kąpiel w strugach deszczu

Prysznic to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, którym szkoda czasu na długie kąpiele. Przed pracą lub w ciągu dnia, wystarczy dosłownie kilka minut, aby się odświeżyć. Co ważne, kabinę prysznicową łatwiej utrzymać w czystości niż wannę. Aranżując łazienkę, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki rodzaj prysznica okaże się dla nas najlepszy.

Kąpiel w strugach deszczu

Przede wszystkim ważny jest metraż danego pomieszczenia – w małych łazienkach najlepiej sprawdzą się narożne, zaokrąglone kabiny , które zajmują nieco mniej miejsca, niż te tradycyjne – kwadratowe. Możemy także pokusić się na bardziej nowoczesne rozwiązanie, a mianowicie na prysznic otwarty, bez brodzika, a jedynie z odpływem w podłodze. Przesłonić go można oryginalną zasłonką – na rynku znajdziemy wiele ciekawych, niebanalnych wzorów lub plastikową tudzież szklaną ścianką. W większych łazienkach możemy sobie pozwolić na większą swobodę. Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Pamiętajmy jednak zawsze o zachowaniu niezbędnych środków ostrożności – zwłaszcza, jeśli w naszym domu mieszkają małe dzieci czy też osoby starsze. W takiej sytuacji warto postawić na brodzik antypoślizgowy lub chociaż zaopatrzyć się w specjalne nakładki i maty.

Zainwestuj w deszczownicę

Baterie prysznicowe z deszczownicą to modny, coraz chętniej wybierany prysznicowy dodatek. Deszczownicę można zamontować na dwa sposoby – sufitowy bądź naścienny. Zagwarantuje nam ona ekskluzywną kąpiel połączoną z masażem strugami wody. Duża średnica talerza natryskowego zapewnia dużą powierzchnię mycia, dzięki czemu w razie ewentualnego braku czasu, jesteśmy w stanie jeszcze bardziej skrócić czas trwania naszego prysznica. Wybierzmy deszczownicę, posiadającą regulację wysokości oraz kąta nachylenia padającej wody. Zdecydowanie warto zainstalować w swojej łazience w taki dodatkowy gadżet – zapewni nam relaksująca kąpiel niczym w strugach deszczu. Na własnym zdrowiu i dobrym samopoczuciu zdecydowanie nie warto oszczędzać.

REKLAMA


Artykuły sanitarne od Nexterio

Szukając solidnych artykułów łazienkowych w niewygórowanych cenach, warto odwiedzić sklep internetowy Nexterio.pl. Pośród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. umywalki, stelaże podtynkowe, wanny, kabiny prysznicowe, a także wyżej wspomniane baterie prysznicowe z deszczownicą.

Zobacz:

Warto zainteresować się także pełną ofertą sklepu, dostępną na www.nexterio.pl – artykuły wykończeniowe, narzędzia, instalacje, dekoracje, coś do domu, do ogrodu, a nawet i do samochodu – ogromny wybór produktów w jednym miejscu. A wszystko zakupisz wygodnie, bo online, bez wychodzenia z domu.

 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *