Klimatyzator BREVA od marki Beretta – latem chłodzi, zimą ogrzewa

Marka Beretta znana w Polsce z produkcji i sprzedaży pomp ciepła oraz kotłów gazowych, oferuje również klimatyzatory BREVA – ścienne urządzenia typu split z czynnikiem chłodniczym R32 przyjaznym środowisku. Klimatyzator BREVA oferowany jest w 12 wersjach (4 w wersji monosplit i 8 w wersji multisplit), dzięki czemu możemy dopasować model odpowiednio do naszych potrzeb, dla najlepszego komfortu i maksimum efektywności. Seria BREVA znajdzie zastosowanie w domkach letniskowych, a także mieszkaniach na wynajem jako doraźne źródło ogrzewania. Dzięki wersji multisplit, przy zamontowaniu 1 jednostki zewnętrznej i do 4 jednostek wewnętrznych możesz utrzymać preferowaną temperaturę, aż w 4 pomieszczeniach, co sprawia, że BREVA świetnie sprawdzi się w mieszkaniu, domu oraz małym biurze.

Klimatyzator BREVA od marki Beretta – latem chłodzi, zimą ogrzewa

Wysoka wydajność, cicha praca i zdalne sterowanie

Zaawansowany technologicznie inwerter o szerokim zakresie pracy, pozwala dostosować moc klimatyzatora w sposób ciągły analizując zapotrzebowanie budynku, gwarantując stałą temperaturę i redukcję zużycia energii elektrycznej. Oprócz stabilnej temperatury w pomieszczeniu, BREVA na bieżąco oczyszcza powietrze w pomieszczeniu dzięki filtrom antybakteryjnym i fotokatalitycznym, które zapewniają świeże i zdrowe powietrze. Za optymalną wilgotność powietrza odpowiada funkcja osuszania – DRY. Na komfort otoczenia wpływa również poziom głośności, który jest szczególnie ważny w sypialniach lub gabinetach. Seria BREVA gwarantuje cichą pracę przez cały rok, która jest praktycznie niesłyszalna dla ludzkiego ucha (20 dB (A)). Tryb cichy można włączyć zarówno w trybie ogrzewania, jak i chłodzenia. Urządzenia posiadają również funkcję  „SLEEP”, która reguluje pracę klimatyzatora w celu zapewnienia maksymalnego komfortu w nocy podczas snu. Każda jednostka wewnętrzna BREVA wyposażona jest w pilot na podczerwień z dużym podświetlanym wyświetlaczem, pozwalającym uzyskać dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatora. Na wyświetlaczu pilota zdalnego sterowania można odczytać temperaturę otoczenia oraz programować czas pracy jednostki. Z zamontowanym (opcjonalnie) zestawem Wi-Fi można wygodnie zarządzać temperaturą nawet z dala od domu. Dzięki dedykowanej aplikacji marki Beretta – BeSmart AC (do pobrania bezpłatnie dla systemów iOS i Android) można ustawić tryb pracy, programować czas pracy i sprawdzić status urządzenia poprzez smartfon i tablet.

Na lata w Twoim domu

Ze względu na wysoką jakość komponentów użytych do produkcji Beretta oferuje 3-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl lub w karcie gwarancyjnej dołączonej do urządzenia. Dzięki możliwości rejestracji urządzenia na stronie www.beretta.pl, użytkownicy są automatycznie informowani o planowanych przeglądach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi klimatyzacji przez Autoryzowany Serwis Beretta są dostępne w bazie danych producenta.

REKLAMA

Dofinansowanie na zakup klimatyzatora Z technicznego punktu widzenia, klimatyzator BREVA to pompa ciepła typu powietrze-powietrze, dlatego można uzyskać dofinansowanie na zakup tego urządzenia do 4 400 zł, korzystając z programu rządowego „Mój Prąd”. Wybierając propozycję od marki Beretta możesz zaoszczędzić zarówno na zakupie, jak i podczas eksploatacji, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

BREVA od marki Beretta – główne zalety

  • ekologiczny czynnik chłodniczy R32,
  • inwerter o szerokim zakresie pracy,
  • funkcja nocna i wyświetlacz LED,
  • regulacja przepływu powietrza,
  • wbudowany filtr katalityczny i antybakteryjny,
  • możliwość zdalnego sterowania przy pomocy aplikacji.

Dowiedz się więcej o tym urządzeniu breva.beretta.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *