Koło Ceramika, czyli nowoczesność i jakość w każdej łazience

Firma Koło jest doskonale znana większości Polaków. Koło Ceramika dostarcza najwyższej jakości wyposażenie łazienkowe już od ponad 50 lat. Na co dzień z jej produktów korzystają zarówno osoby prywatne, jak również liczne biura, hotele. W poniższym tekście postaramy się odpowiedzieć na trzy pytania, ściśle związane z działalnością firmy. Zapraszamy do lektury.

kolo ceramika czyli nowoczesnosc i jakosc w kazdej lazience 1024x643 - Koło Ceramika, czyli nowoczesność i jakość w każdej łazience
  • Jakie produkty oferuje Koło Ceramika i co je wyróżnia?
  • Na co zwracać uwagę podczas urządzania łazienki?
  • Czy nowoczesna łazienka może być ekologiczna i oszczędna?

Jakie produkty oferuje Koło Ceramika i co je wyróżnia?

Od początku swojej działalności w roku 1962, firma Koło systematycznie poszerza swoją ofertę. Obecnie są to przede wszystkim: ceramika sanitarna, wanny i kabiny prysznicowe oraz meble łazienkowe. Produkty firmy cechuje połączenie wyjątkowego designu z najwyższą jakością wykonania. To sprawia, że w produkty Koło chętnie wyposażane są obiekty publiczne: hotele, urzędy, które w swojej działalności kierują się dbałością o trwałość używanej armatury. Po dołączeniu do międzynarodowej grupy Sanitec w 1993 roku firma Koło bardzo mocna postawiła na projekty proekologiczne, które doczekały się licznych nagród.

Na co zwracać uwagę podczas urządzania łazienki?

Łazienka to miejsce, w którym nie spędzamy może wiele czasu, ale warto zadbać, aby każda spędzona w niej chwila była dla nas przyjemna. Urządzając łazienkę musimy pamiętaj, że jej główną rolą jest sprawić, aby poranki i wieczory były dla nas miłym momentem. Łazienka musi nie tylko być ładna dla oka, ale użyteczna dla osób, które z niej korzystają. Wygląd powinien iść w parze z funkcjonalnością.
Ma to szczególne znaczenie, jeśli weźmiemy pod uwagę niewielki metraż przeciętnej łazienki. Przykładem takiego rozwiązania zwiększającego wygodę w łazience jest rezygnowanie z wanny na rzecz kabiny prysznicowej. Ma to wiele plusów jak choćby oszczędność miejsca, mniejsze zużycie wody potrzebnej do wzięcia prysznica wobec tradycyjnej kąpieli oraz ogólne łatwiejsze utrzymanie porządku. Niezmiernie istotne są też drobiazgi, które mogą sprawić, że pobyt w łazience, zwłaszcza wieczorem będzie miłych zakończeniem dnia. Światło, kolor ścian, meble np. od Koło Ceramika dostępne na twojabateria.pl, uchwyty na ręczniki. To wszystko wpływa na nasz komfort i samopoczucie.

Czy nowoczesna łazienka może być ekologiczna i oszczędna?

W dobie systematycznego wzrostu opłat za wodę i energię coraz istotniejsza staje się kwestia ich zużycia Nowoczesne rozwiązania stosowane w łazienkach, pozwalają zadbać w równym stopniu o ekologię i nasz portfel. Zazwyczaj urządzając łazienkę, zwracamy uwagę na kolor, design, cenę wanny lub zlewu. Warto dodać do tej listy kryterium, jakim jest energooszczędność. Dostępne w szerokiej ofercie baterii i zestawów natryskowych rozwiązania pozwalają na oszczędność nawet 1/3 dotychczas zużywanej wody. Co ważne, są powszechnie dostępne m.in. w Koło Ceramika i na stronie https://www.twojabateria.pl/kolo Wszystko sprowadza się do wyboru odpowiednich produktów. Przykładowo, zamiast wyboru klasycznej baterii z kurkami, wybierzmy wersję jednouchwytową. Umożliwia ona szybkie ustawienie mocy strumienia i temperatury wody, co daje oszczędność i wygodę zarazem. Innym drobnym, aczkolwiek użytecznym sposobem na zmniejszenie ilości zużywanej wody jest tzw. perlator.

To rodzaj nakrętki wyposażonej w sitka znajdujące się na końcu wylewki baterii. Perlator zwiększa objętość strumienia, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości przepływającej przez niego wody. Ostatnim z udogodnień dostępnych w bateriach łazienkowych Koło Ceramika i nie tylko jest mechanizm regulujący temperaturę wody dostępnej w kranie. Za jego sprawą możemy oszczędzić na kosztach ciepłej wody i uniknąć poparzeń, które mogą się zdarzyć, gdy zbyt gwałtownie odkręcimy gorącą wodę. Silnym argumentem do zakupu baterii z takim mechanizmem są małe dzieci w domu.

Powyższy tekst z pewnością nie wyczerpuje tematu. Mamy jednak nadzieję, że choć w pewnym stopniu przybliżył czytelnikom tak istotne kwestie, jak jakość i energooszczędność wybieranych produktów.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułVesta – pompa ciepła w ofercie firmy SAS
Następny artykułJeszcze większa wydajność- nowe pompy ciepła Panasonic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here