Kupuj przez internet w 8 krajach Unii Europejskiej

Ciężki okres dla branży przemysłowej spowodowany światową sytuacją gospodarczo-polityczną sprawia, że coraz więcej firm zainteresowanych jest międzynarodowymi możliwościami, jakie niesie rynek. A te są naprawdę ciekawe – zwłaszcza z perspektywy zakupowej.

Kupuj przez internet w 8 krajach Unii Europejskiej

Internetowa platforma handlowa tylko dla firm

Europejska e-platforma handlowa merXu dedykowana jest wyłącznie firmom. To oznacza, że wśród zarejestrowanych użytkowników marketplace’u nie znajdziemy klientów detalicznych, zainteresowanych zwykle jednostkowymi zakupami, ale kontrahentów biznesowych, którzy prowadzą przedsiębiorstwa w branży przemysłowej i najczęściej kupują hurtowe ilości towarów. Poza kupującymi jest tu też całkiem pokaźne grono sprzedających z 8 krajów Unii Europejskiej. Dostawcy pochodzą nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Czech, Litwy, Estonii, Węgier, Rumunii i Słowacji.

Wyłącznie zweryfikowani kontrahenci

Wszyscy użytkownicy na poziomie rejestracji weryfikowani są przez zespół specjalistów na co dzień pracujących nad rozwojem merXu. Dzięki temu ani kupujący, ani sprzedający nie muszą martwić się o rzetelność kontrahentów czy bezpieczeństwo transakcji, które zawierają za pośrednictwem platformy. Oferowane na merXu produkty i usługi podzielone są na kategorie takie, jak: bezpieczeństwo, budownictwo, chemia i metalurgia, elektrotechnika, HoReCa, narzędzia, ogrzewanie i hydraulika, oświetlenie, przemysł i budowa maszyn, rolnictwo, wyposażenie biur i przedsiębiorstw.

REKLAMA

Brak barier językowych w handlu zagranicznym

Internetowa platforma merXu stara się maksymalnie ułatwiać codzienność europejskim przedsiębiorcom i przełamywać bariery, które często są przeszkodą do rozwoju biznesów na rynkach międzynarodowych. Doskonałym tego przykładem jest wewnętrzny komunikator tłumaczący rozmowy między kontrahentami w czasie rzeczywistym. Przykładowo, gdy kupujący pochodzi z Polski, a sprzedający z Rumunii, każdy z nich pisze na czacie w swoim ojczystym języku, a druga strona otrzymuje już przetłumaczoną wiadomość – z polskiego na rumuński i odwrotnie.

Zyskaj do 2000 zł we wrześniu dzięki zakupom międzynarodowym

Warto zarejestrować się na merXu jeszcze we wrześniu, by skorzystać z aktualnych promocji obowiązujących na platformie. Dzięki programowi Cash box można otrzymać do 700 zł zwrotu w gotówce za zakupy międzynarodowe. Ponadto, w ramach darmowej dostawy, merXu dopłaca do 1300 zł do transportu zakupów od zagranicznych sprzedających. Łącznie kupujący z Polski mogą zyskać nawet do 2000 zł miesięcznie. Szczegóły obu akcji sprawdzić można w Centrum Pomocy.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *