Lekki wkrętak akumulatorowy

Najnowszy wkrętak akumulatorowy marki GRAPHITE waży zaledwie 0,5 kg. Mimo tak małej masy zaskakuje momentem obrotowym na poziomie 6,3 Nm.

lekki wkretak akumulatorowy - Lekki wkrętak akumulatorowy

Dzięki prędkości obrotowej 230 obrotów na minutę, wkrętak doskonale sprawdzi się nie tylko przy wkręcaniu czy wykręcaniu wkrętów, ale również przy wierceniu w drewnie czy plastiku. Warto tu nadmienić, że moment obrotowy można swobodnie regulować. Litowo-jonowy akumulator, w który wyposażone jest narzędzie, ma pojemność 1500 mAh i produkuje napięcie o wartości aż 7,2 V.

Wkrętak może pracować w dwóch postaciach – „pistoletu” umożliwiając zwiększenie docisku narzędzia lub prostego wkrętaka, dzięki czemu możliwe będzie dotarcie do miejsc ograniczających zakres ruchu dłoni. Majsterkowanie z użyciem wkrętaka Graphite ułatwi umieszczona na korpusie dioda, która podświetli obszar roboczy oraz antypoślizgowa guma na rękojeści, która zapewni stabilny chwyt. Wkrętak dostępny jest w praktycznej walizce wraz z 18 bitami, typowym uchwytem 6,35 mm 1” oraz adapterem do końcówek.

reklama

Źródło: Grupa Topex

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here