Lekki wkrętak akumulatorowy

Najnowszy wkrętak akumulatorowy marki GRAPHITE waży zaledwie 0,5 kg. Mimo tak małej masy zaskakuje momentem obrotowym na poziomie 6,3 Nm.

Lekki wkrętak akumulatorowy

Dzięki prędkości obrotowej 230 obrotów na minutę, wkrętak doskonale sprawdzi się nie tylko przy wkręcaniu czy wykręcaniu wkrętów, ale również przy wierceniu w drewnie czy plastiku. Warto tu nadmienić, że moment obrotowy można swobodnie regulować. Litowo-jonowy akumulator, w który wyposażone jest narzędzie, ma pojemność 1500 mAh i produkuje napięcie o wartości aż 7,2 V.

Wkrętak może pracować w dwóch postaciach – „pistoletu” umożliwiając zwiększenie docisku narzędzia lub prostego wkrętaka, dzięki czemu możliwe będzie dotarcie do miejsc ograniczających zakres ruchu dłoni. Majsterkowanie z użyciem wkrętaka Graphite ułatwi umieszczona na korpusie dioda, która podświetli obszar roboczy oraz antypoślizgowa guma na rękojeści, która zapewni stabilny chwyt. Wkrętak dostępny jest w praktycznej walizce wraz z 18 bitami, typowym uchwytem 6,35 mm 1” oraz adapterem do końcówek.

REKLAMA


Źródło: Grupa Topex

 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *