LG Electronics rusza z nowym programem lojalnościowym Liga Graczy

1 czerwca firma LG Electronics uruchomiła program lojalnościowy pod nazwą Liga Graczy. Program jest stworzony z myślą o firmach instalacyjnych i wykonawczych z branży klimatyzacyjnej.

LG Electronics rusza z nowym programem lojalnościowym Liga Graczy

Program wspiera aktywnych zakupowo klientów LG i oparty jest o prosty mechanizm. Uczestnicy programu rejestrują swoje zakupy urządzeń klimatyzacyjnych LG na stronie internetowej programu www.ligagraczy.lge.pl, zbierają punkty, które następnie wymieniają na nagrody.

Nazwa programu, Liga Graczy, słusznie sugeruje sportowe emocje, gdyż daje szanse tym najbardziej aktywnym klientom. Uczestnicy programu w zależności od swojej aktywności zakupowej przydzielani są do jednej z czterech lig: platynowej, złotej, srebrnej czy brązowej. Im lepsza liga tym lepsze warunki uczestnictwa w programie. Ligi są dynamiczne, zmieniają się co miesiąc i tym samym każdy klient ma szansę na atrakcyjne miejsce w lidze.

REKLAMA


Program lojalnościowy to kolejne narzędzie mające na celu wsparcie kanału sprzedaży poprzez budowanie trwałych relacji z firmami instalacyjnymi. Ponadto, w najbliższym czasie LG planuje rozbudowanie programu o ofertę dla projektantów systemów klimatyzacyjnych.

Firma LG współpracuje ze wszystkimi graczami rynku HVAC wierząc, że tylko trwałe relacje oparte o lojalność i uczciwe reguły gry przynoszą korzyści dla wszystkich stron.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *