Majowy Kongres Akademii Viessmann

  W dniach 27-28 maja w Piasecznie pod Warszawą odbył się Kongres, w którym udział wzięli uczniowie oraz absolwenci Szkoły Policealnej Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann.

  majowy kongres akademii vie - Majowy Kongres Akademii Viessmann

  Do przedstawicielstwa firmy Viessmann w Piasecznie przyjechało łącznie ok. 90 uczniów i absolwentów Akademii Viessmann. Już po raz czwarty mieli oni możliwość uczestnictwa w tego typu spotkaniu. Jednym z poruszanych tematów była przyszłość branży grzewczej, perspektywy zawodowe w jej obrębie oraz zyski z tego płynące. Dyskutowano m.in. o potrzebie nieustannego podnoszenia kwalifikacji i samokształceniu, od którego zależy konkurencyjność poszczególnego instalatora, czy właściciela firmy z branży grzewczej.

   

  reklama

  Celem Kongresu było również zapoznanie uczestników z najnowszymi produktami marki Viessmann, przedstawienie im panujących trendów oraz form współpracy praktykowanych w firmie. Spotkanie w Piasecznie było również doskonałą okazją do integracji wszystkich uczniów i absolwentów Akademii.

  Wśród przybyłych osób przeprowadzono ankietę mającą na celu określenie potencjału Akademii Viessmann. Wyniki były bardzo zadowalające. Z badania wynika, że jest duża motywacja uczniów do podnoszenia kwalifikacji, a także dalszego podejmowania nauki z chęci poszerzenia wiedzy. Większość ankietowanych wyraziła także chęć podjęcia współpracy zawodowej z firmą Viessmann.

  Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann już od 2003 roku kształci swoich słuchaczy. Podczas 2 lat nauki uczniowie mają możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej z zakresu nowoczesnych technik grzewczych. Jest to jedyna szkoła w Polsce o tym profilu prowadzona przez producenta systemów grzewczych – firmę Viessmann.

  majowy kongres akademii 1 - Majowy Kongres Akademii Viessmann

  Źródło: Viessmann

   

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułNiezawodny i cichy wentylator wywiewny MVS 10
  Następny artykułVitocal 222-S – kompaktowa centrala grzewcza

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here