Na Lanzarote z HERZ-KDF+

  HERZ KDF+ jest programem partnerskim, który powstał z myślą o najlepszych instalatorach posiadających autoryzację firmy HERZ. Głównym celem programu jest budowa elitarnej grupy profesjonalnych instalatorów potrafiących tak wykonywać instalacje, aby zapewnić ostatecznym użytkownikom możliwość skorzystania ze wszystkich zalet wyrobów marki HERZ.

  na lanzarote z herz kdf - Na Lanzarote z HERZ-KDF+

  Program HERZ-KDF+ jest bezpośrednią kontynuacją istniejącego od 2001 roku Klubu Dobrego Fachowca. Różnica pomiędzy programami polega przede wszystkim na tym, że HERZ-KDF+ w swoim założeniu jest programem jeszcze bardziej elitarnym, a jego uczestnikami mogą zostać wyłącznie instalatorzy, którzy oprócz wiedzy i umiejętności praktycznych wykazują również pełne zaangażowanie w wykonywanie instalacji ze znakiem serca. Potwierdzeniem najwyższej jakości pracy instalatorów uczestniczących w programie jest wydłużona, 10 letnia gwarancja, którą firma HERZ obejmuje instalowane przez nich produkty.
  Oprócz dodatkowej gwarancji, każdy uczestnik programu otrzymuje specjalne bonusy i nagrody (narzędzia, ubrania robocze, banery, wizytówki, dofinansowania działań reklamowych). Najbardziej zaangażowani klubowicze uczestniczą również w atrakcyjnych wyjazdach szkoleniowych.

  Wyjazd szkoleniowy „Na Wyspy Kanaryjskie z HERZ-em (Lanzarote 2015)”

  W listopadzie 2015 r. grupa najaktywniejszych uczestników programu HERZ-KDF+ kolejny już raz została zaproszona na wyjątkowy wyjazd szkoleniowy. Tym razem miejscem spotkania była Lanzarote – jedna z siedmiu głównych Wysp Kanaryjskich, wpisana na listę UNESCO, jako światowy rezerwat biosfery.
  Lanzarote to idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących odpoczynku, dla miłośników niesamowitych krajobrazów, jak również dla koneserów architektury i sztuki. Wyspa, którą oblewają turkusowe wody Oceanu Atlantyckiego ma łagodny klimat, niepowtarzalne krajobrazy i wiele cennych zabytków. Jest to jedyna z wysp kanaryjskich, której udało się uniknąć agresywnej urbanizacji i negatywnych skutków trwającej od kilkudziesięciu lat ekspansji przemysłu turystycznego.

  na lanzarote z herz kdf 1 - Na Lanzarote z HERZ-KDF+Najlepsi instalatorzy HERZ-KDF + na LanzaroteM

  Podczas tygodniowego pobytu uczestnicy mieli wystarczająco dużo czasu, aby poznać bliżej wszystkie uroki tej niesamowitej wyspy. Zdecydowanie najwięcej wrażeń przyniosła wyprawa do jedynego w swoim rodzaju parku Timanfaya. Park Narodowy Timanfaya prezentuje swój wulkaniczny i niepowtarzalny charakter niezwykłym klimatem i zjawiskami. Podziwiając niesamowite, księżycowe krajobrazy stworzone przez naturę, można również doświadczyć tego, jak wciąż jeszcze gorąca jest lawa zaledwie kilka metrów pod powierzchnią ziemi. To właśnie tutaj tryskają gorące gejzery, krzewy zapalane są pod wpływem temperatury lawy, a na specjalnym ruszcie podgrzewanym ciepłem wulkanu grillują się smakołyki dla gości restauracji El Diablo. Kolejnym obowiązkowym punktem na trasie wycieczki była wizyta w Jameos del Agua – unikalnym miejscu, w którym Cezare Manrique – jeden z najwybitniejszych hiszpańskich artystów XX wieku – połączył naturalne piękno przyrody z artyzmem sztuki. Jameos del Agua, to zespolone ze sobą groty i tunele wydrążone przez magmę w czasie ostatniej erupcji wulkanu La Corona. Symbolem Jameos del Agua są maleńkie kraby albinosy pełzające po dnie podziemnego jeziorka. Tutaj mieści się również oryginalna sala koncertowa – cudowne, akustyczne audytorium, będące miejscem niezwykłych koncertów, musicali, przedstawień oraz festiwalu muzyki.

  na lanzarote z herz kdf 2 - Na Lanzarote z HERZ-KDF+

  Oprócz podziwiania uroków Lanzarote, uczestnicy wyjazdu zwiedzali również sąsiednie wyspy (La Graciosa i Fuerteventura), a także nurkowali i pływali w oceanie, spacerowali, grali w piłkę nożną, pétanque, strzelali z łuku i wiatrówki. A po całodziennych, intensywnych atrakcjach, każdy wieczór kończyła wspólna zabawa w kanaryjskich klimatach.
  Warto zaznaczyć, że podziwiając uroki Lanzarote instalatorzy mogli również uzyskać informacje o najciekawszych nowych rozwiązaniach marki HERZ, dedykowanych dla systemów instalacji sanitarnych i grzewczych, jak również poznać nowości w ofercie urządzeń HERZ-OŹE.

  na lanzarote z herz kdf 3 - Na Lanzarote z HERZ-KDF+

  Dariusz Odroń
  dyrektor marketingu i komunikacji HERZ Armatura i Systemy Grzewcze

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here