Na Targach Instalacje 2024 w Poznaniu firma Resideo zaprezentuje nowe rozwiązania chroniące życie i zdrowie domowników

Podczas Targów Instalacje 2024 w Poznaniu, Resideo zaprezentuje produkty i rozwiązania pomagające konsumentom i instalatorom w radzeniu sobie na co dzień z rosnącymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem energią, komfortem, wodą i bezpieczeństwem.

Resideo system evohome
System Evohome od Resideo Honeywell Home

Od 23 do 25 kwietnia 2024 – na stoisku Resideo, w pawilonie 5 – odwiedzający zobaczą nowe produkty oraz rozwiązania, które ułatwią życie profesjonalnym instalatorom oraz pomogą konsumentom efektywnie ogrzewać powierzchnie mieszkalne i zwiększać oszczędności. Zaprezentowane zostaną również sprawdzone rozwiązania zabezpieczające stały dostęp do czystej wody pitnej.

REKLAMA

Resideo będzie prezentować:

  • Proste rozwiązania dla maksymalnego komfortu: w tym produkty Honeywell Home od Resideo, takie jak system evohome, wielostrefowy regulator ogrzewania podłogowego HCC100 oraz termostaty pokojowe DT4.
  • Niezawodne rozwiązania dla ochrony wody: w tym filtry z płukaniem wstecznym  F76, F74 od Resideo oraz filtr FK06 z regulatorem ciśnienia i funkcją opłukiwania. Urządzenia te zaprojektowane są tak, aby pomagać w usuwaniu zanieczyszczeń i osadów z systemów wodnych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych, odgrywając ważną rolę w kwestii poprawy wygody użytkowników w codziennym użytkowaniu.
  • Rozwiązania dla bezpieczeństwa i ochrony życia: kompleksowa oferta czujników dymu i tlenku węgla, mająca na celu ochronę domu i jego mieszkańców.
  • Rozwiązania zapobiegające kosztownym szkodom wyrządzonym przez wodę: czujnik zalania Wi-Fi Resideo L1 oraz zawór odcinający wodę Wi-Fi Resideo Braukmann L5 – połączone za pomocą aplikacji Resideo Smart Home – tworzą kompletny system wykrywania i zapobiegania wyciekom wody, który pomaga chronić dobytek oraz konstrukcję domu przed potencjalnie kosztownymi naprawami.
stoisko Resideo na targach Instalacje
Stoisko Resideo, Targi Instalacje 2024

I to nie wszystko! Podczas targów instalatorzy mogą dołączyć do programu lojalnościowego, Resideo Academy i zapisać się do newslettera, co pozwoli profesjonalnym instalatorom być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od Resideo.
www.resideo.com/pl

Materiał Partnera

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *