Niezbędny detal – praktyczne rozwiązanie w kuchni

Nowoczesna kuchnia to nie tylko szafki w modnych kolorach i wysoko zaawansowane technicznie piekarniki i zmywarki. By pomieszczenie wyglądało spójnie i dawało poczucie przemyślanego należy zadbać o każdy szczegół. Baterie zlewozmywakowe dopasowane stylistycznie do wnętrza to dziś nieodzowny element estetyczny z praktyczną funkcją.

Bateria zlewozmywakowa, serii RIVA marki Nexe New Line Bateria zlewozmywakowa, serii RIVA marki Nexe New Line

Przestronna kuchnia z oknem, to marzenie każdego smakosza z zacięciem kulinarnym. A pod oknem najchętniej zlew. Tylko, co zrobić, kiedy okno jest na takiej wysokości, że jego otwarcie jest niemożliwe z powodu zamontowanej poniżej parapetu baterii zlewozmywakowej? Rozwiązaniem jest bateria, którą można jednym ruchem położyć.
Przykładem może być produkt z najnowszej kolekcji NEXE oferowanej przez firmę Perfexim. Bateria zlewozmywakowa jednouchwytowa stojąca podokienna, serii RIVA marki Nexe New Line, należy do baterii montowanych na zlewie lub blacie. Obraca się wokół własnej osi o 360 stopni. Jej dużym atutem jest funkcjonalność. Można ją „położyć” z pozycji stojącej do „leżącej” i dzięki temu swobodnie otworzyć okno. Jej całkowita wysokość wynosi 320 mm, a po złożenie zaledwie 78 mm, długość wylewki 214 mm umożliwia wygodę podczas płukania warzyw, czy zmywania. Estetyczne wykonanie z mosiądzu chromowanego wizualnie podkreśla jakość, a jej potwierdzeniem jest dożywotnia gwarancja na elementy odlewane, 5-cio letnia na głowice oraz roczna na pozostałe elementy w tym uszczelnienia. Bezpieczeństwo użytkowania udokumentował atest higieniczny i raport z badań laboratoryjnych. W skład oferowanej przez Perfexim nowej linii baterii, sygnowanych marką NEXE NEW LINE, wchodzi już 8 serii. Każda z nich wyróżnia się nowoczesnym designem.

Bateria na podwyższeniu jest idealna do umywalek nablatowych Bateria na podwyższeniu jest idealna do umywalek nablatowych Nowe baterie HANSA przypominają kształtem szyję łabędzia Nowe baterie HANSA przypominają kształtem szyję łabędzia

Estetyczne wykończenie łazienki

W konsekwentnie zaprojektowanej łazience każdy element ma znaczenie. Dekoratorzy zwracają uwagę nie tylko na rodzaj i kolor wykończenia ścian i formę ceramiki łazienkowej. By uzyskać spójną całość forma umywalki musi być dopełniona dobrze dobraną armaturą. Jako przykład możemy podać serię HANSADESIGO. Unowocześniona i wzbogacona seria to odpowiedź na rosnące wymagania w projektowaniu łazienki. Różnorodność asortymentowa, ponadczasowy design i najwyższa jakość to nowe oblicze HANSADESIGNO.
Klasyczna forma tych baterii pozostała, jednak stała się ona nowocześniejsza za sprawą smuklejszego korpusu i wylewki. Poprzez łagodne przejścia, szczególnie między stożkowym korpusem, a obrotową wylewką, powierzchnia baterii pozostaje jednolita. Perlator został zintegrowany w wylewce, co sprawia, że pozostaje on niewidoczny na zewnątrz. Innowacją jest działanie uchwytu: wykorzystując specjalną technologię, uchwyt porusza się płynnie i lekko, a odchylenie od poziomu wyjściowego zostało zminimalizowane w każdym położeniu. Indywidualizmu oraz wielu możliwości wzorniczych dodaje uchwyt, który oprócz podstawowej wersji chromowej jest dostępny także ze szklaną powłoką w kolorze czarnym lub białym. Laserowo wykonane logo HANSA unosi się w szklanej powłoce. Standardowy asortyment tej serii został wzbogacony o nowe baterie umywalkowe. Obsługiwane z boku baterie jednootworowe i trójotworowe przypominają kształtem szyję łabędzia za sprawą charakterystycznie wygiętej i smukłej wylewki. Bateria obsługiwana z góry występuje nie tylko w wersji standardowej, ale także na podwyższeniu, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do umywalek nablatowych. W ofercie jest także bateria ścienna trójotworowa oraz jako uzupełnienie bateria bidetowa.

red.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *