Niezwykle wytrzymałe i kompaktowe

Nowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 VE-2-LI i GSB 18 VE-2-LI Professional z linii Robust firmy Bosch to wyjątkowo wytrzymałe i kompaktowe urządzenia. Doskonale nadają się do najbardziej wymagających prac związanych z wkręcaniem i wierceniem w drewnie, metalu i murze.

Niezwykle wytrzymałe i kompaktowe Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe     GSB 14,4 VE-2-LI i GSB 18 VE-2-LI Professional firmy Bosch

Wysoki moment obrotowy wynoszący do 80 Nm (14,4 V) lub 85 Nm (18 V) gwarantuje szybkie tempo pracy. Narzędzia umożliwiają wykonywanie bez wysiłku otworów w stali – o średnicy do 13 mm, i w drewnie – do 40 mm (14,4 V) lub do 45 mm (18 V). Dzięki funkcji wiercenia udarowego można także wykonywać otwory w murze – do 14 mm (14,4 V) lub do 16 mm (18 V).

Małe znaczy poręczne

Bardzo krótki korpus (tylko 228 mm) sprawia, że są to najmniejsze akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe w swojej klasie. Zwarta konstrukcja ułatwia pracę w miejscach trudno dostępnych lub w sytuacjach wymagających trzymania narzędzia nad głową. Ponadto obydwa urządzenia odznaczają się wyjątkową wytrzymałością: elastyczna obudowa Durashield pozwala im zachować pełną sprawność nawet po upadku z wysokości dwóch metrów na beton.

REKLAMA


Komfort pracy zapewniony

Ze względu na ergonomicznie ukształtowaną rękojeść o małym obwodzie, z miękką okładziną Softgrip, nowe produkty z linii Robust doskonale leżą w dłoni. 2-biegowa przekładnia umożliwia wszechstronne zastosowanie narzędzia i czyste wiercenia zarówno w miękkich, jak i twardych materiałach. W wyposażeniu urządzeń znajduje się także oświetlenie LED ułatwiające pracę w miejscach niedoświetlonych oraz metalowy uchwyt wiertarski 13 mm z systemem Autolock, który służy do szybkiej wymiany osprzętu.

Długa żywotność nawet przy wymagających zadaniach

Skuteczną ochronę silnika zapewnia system EMP (Electronic Motor Protection). W razie wyjątkowo wymagających aplikacji, które mogą spowodować przegrzanie silnika, system automatycznie wyłącza go, chroniąc przed przeciążeniem i tym samym wydłużając jego żywotność. Zintegrowany hamulec dobiegowy powoduje natychmiastowe wyłączenie silnika po zakończeniu wkręcania. Funkcja ta pozwala na stosowanie akumulatorowych wiertarko- wkrętarek udarowych GSB 14,4 VE-2-LI i GSB 18 VE-2-LI Professional do seryjnego wkręcania wkrętów i zapewnia dużą precyzję pracy.

„1000 narzędzi – 1000 testerów”: europejska akcja testowania elektronarzędzi profesjonalnych firmy Bosch

W ramach inicjatywy „1000 narzędzi – 1000 testerów” użytkownicy w całej Europie mają szansę bezpłatnie przetestować nowości produktowe z segmentu narzędzi profesjonalnych firmy Bosch oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi fachowcami. Raporty z testów zostaną opublikowane pod adresem www.1000tools-1000testers.com, który jest oficjalną platformą akcji. Każdy, kto chce przetestować działanie akumulatorowej wiertarko-wkrętarki udarowej GSB 14,4 lub 18 VE-2-LI Professional, może przesłać swoje zgłoszenie do końca maja.

Źródło: Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *