Nowa linia kotłów kondensacyjnych Immergas

Symbolem 50-lecia istnienia marki Immergas na rynku jest nowa gama kotłów kondensacyjnych – Victrix TT – wyróżniająca się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w konstrukcji i obsłudze.

nowa linia kotlow kondensacyjnych immergas - Nowa linia kotłów kondensacyjnych Immergas

Nowa gama kotłów kondensacyjnych została zaprojektowana zgodnie z wymaganiami Dyrektywy ErP, w myśl której zastosowane w kotłach podzespoły muszą spełniać podwyższone kryteria energooszczędności. Szeroki zakres modulacji oraz zastosowanie elektronicznie sterowanego zaworu gazu umożliwia dokładną kontrolę składu mieszanki powietrze- -gaz, co pozwala uzyskać najwyższą sezonową sprawność. Seria TT może współpracować z automatyką pogodową, po uprzednim podłączeniu sondy temperatury zewnętrznej.
Niewątpliwą zaletą serii TT jest nowy wymiennik ciepła, wykonany ze stopu aluminiowo-magnezowo- -krzemowego, który zwiększa odporność na korozję. Konstrukcja nowego modułu kondensacyjnego gwarantuje wyższe ciśnienie dyspozycyjne na króćcach kotła. Oznacza to, że jest on w stanie obsłużyć bardziej rozbudowaną instalację. Zastosowanie nowego, elektronicznie sterowanego zaworu gazu umożliwia dokładną kontrolę składu mieszanki powietrze-gaz. Kocioł za pomocą szeregu czujników samodzielnie dostosowuje parametry spalania w przypadku różnic w gęstości powietrza lub paliwa. W tym modelu kocioł nie musi być przezbrajany na inny rodzaj gazu. Model jednofunkcyjny został fabrycznie wyposażony w zawór trójdrożny wraz z napędem. Takie rozwiązanie pozwala na rozszerzenie funkcjonalności kotła o możliwość przygotowania c.w.u.

www.immergas.com.pl

test
Poprzedni artykułDanfoss oraz DEVI wprowadzają programy partnerskie Elite
Następny artykułSyfon z czujnikiem sterujący spłukiwaniem pisuarów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here