Nowa promocja Panasonic rozgrzeje instalatorów

  Zima już za pasem, dlatego Panasonic przygotował nową promocję, która rozgrzeje instalatorów. Punkty uzyskane przy zakupie urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych firmy Panasonic można wymieniać m.in. na telewizory i aparaty fotograficzne Panasonic oraz tablety Apple. Oferta jest aktualna do końca listopada.

  nowa promocja panasonic roz - Nowa promocja Panasonic rozgrzeje instalatorów

  Kampania zimowa 2011 – taką nazwę nosi nowa promocja przygotowana przez Panasonic. Mogą wziąć w niej udział wszyscy instalatorzy, którzy od początku września do końca listopada zakupią produkty grzewcze i klimatyzacyjne Panasonic u oficjalnych dystrybutorów firmy.

  Za urządzenie Etherea można uzyskać 8 punktów, za zestaw BRAC Std Inverter – 20, natomiast za pompę Aquarea – 120. Na punkty można wymieniać również urządzenia z serii Re, Agregaty Multi, zestawy BRAC Std Inverter oraz systemy FS Multi. Wśród nagród znajdują się telewizory Panasonic od 32 (za 120 pkt.) do 50 cali (za 240 pkt.), aparaty Lumix, golarki oraz iPad-y.

  reklama

  Aby wziąć udział w promocji, należy za pośrednictwem dystrybutora dostarczyć dokumenty potwierdzające zakup urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych do warszawskiej siedziby Panasonic w terminie do 9 grudnia 2011 r.

  www.panasonic.pl

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułElektryczne ogrzewanie podłogowe – fakty i mity
  Następny artykułNowe marki w Grupie FERRO

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here