Nowa strona internetowa firmy Viega

  Firma Viega całkowicie przebudowała swoją witrynę internetową, która ma teraz nową szatę graficzną i strukturę wewnętrzną. Głównym celem zmian było ułatwienie użytkownikom dostępu do najważniejszych informacji. Nowa strona w jeszcze większym stopniu nawiązuje również do elementów graficznych, charakterystycznych dla wizerunku marki. Poszerzony został także zakres informacji dostępnych dla instalatorów i projektantów instalacji. Dzięki systemowi zarządzania instrukcjami i częściami zamiennymi, użytkownik strony ma dostęp do wszystkich artykułów wyprodukowanych po 1987 roku. Filtry pozwalają znaleźć potrzebne informacje bez konieczności wchodzenia w konkretną zakładkę lub wpisywania numeru artykułu. Nowa strona ma jeszcze jedną ważną zaletę: użytkownik może korzystać z katalogu produktów online przez cała dobę i być pewien, że wszystkie informacje są codziennie aktualizowane.

  nowa strona internetowa firmy viega1 - Nowa strona internetowa firmy Viega
  Atrakcyjne wizualnie grafiki, intuicyjne menu i szeroki zakres różnorodnych informacji – to główne zalety nowej strony firmy Viega.

  Już sama strona główna w nowej witrynie firmy Viega została zaprojektowana tak, żeby prezentować produkty i usługi specjalistom z branży w sposób systemowy. Nazwy poszczególnych podstron w oczywisty sposób informują o ich zawartości, na przykład w sekcji „Produkty” znajdują się najważniejsze nowości, pełen katalog ze wszystkimi artykułami oraz części zamienne. Chodzi o to, by użytkownik mógł odnaleźć potrzebne mu informacje przy pomocy jak najmniejszej liczby kliknięć, niezależnie od tego, czy szuka konkretnego produktu, czy bardziej ogólnych tematów.

  Doskonałym przykładem jest zakładka z częściami zamiennymi. Tylko dla jej potrzeb zmodyfikowano ponad tysiąc rysunków złożeniowych, dzięki czemu można w jednoznaczny sposób zidentyfikować nawet najmniejsze komponenty i uzyskać szczegółowe informacje na ich temat. Ponadto mamy codziennie aktualizowany katalog produktów, zawierający również instrukcje, dotyczące montażu i konserwacji poszczególnych elementów systemowych.

  Zautomatyzowane wyszukiwanie

  Funkcja inteligentnego wyszukiwania jest tak samo efektywna i przyjazna dla użytkownika, jak intuicyjny system nawigacji. Kiedy tylko zaczynamy wpisywać pierwsze litery, w okienku pojawiają się automatyczne sugestie produktów lub tematów, odpowiadające wprowadzanemu zapytaniu. Tak więc rozwiązanie, które dobrze znamy z popularnych wyszukiwarek internetowych, zostało teraz wprowadzone także na stronie Viega, żeby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny.

  nowa strona internetowa firmy viega2 - Nowa strona internetowa firmy Viega
  Strona zapewnia użytkownikowi całodobowy dostęp do katalogu produktów on-line, który jest codziennie aktualizowany.

  Kolejną przydatną funkcją jest zakładka „Lista zapamiętanych”. Pozwala ona zapisać sobie informacje, z których często korzystamy, takie jak numery artykułów, deklaracje zgodności, rysunki złożeniowe, czy części zamienne. Dzięki temu nowa strona Viega jest zawsze funkcjonalna i aktualna, nawet gdy używamy jej w terenie lub na placu budowy. Przy pomocy dwóch czy trzech kliknięć użytkownik może przesłać zapisane wcześniej informacje poprzez e-mail do hurtowni, by dokonać zamówienia.

  Cały świat firmy Viega

  Nowa strona internetowa to jednak coś więcej niż tylko praktyczne i przemyślane narzędzie do wspomagania pracy na budowie, w biurze, czy na warsztatach. Zawiera ona również pełen zakres poszerzonych informacji na temat świata firmy Viega, między innymi bogato ilustrowane przykłady znanych międzynarodowych obiektów referencyjnych, w których wykorzystano rozwiązania Viega. Użytkownik może je filtrować i wyszukiwać w oparciu o zainstalowane tam produkty, obszar zastosowania lub przeznaczenie budynku.

  test
  Poprzedni artykułNowe złączki przejściowe i przyłączeniowe Megapress
  Następny artykułSystemy instalacyjne Viega sprostały wyzwaniom architektonicznym słynnego budynku w Hamburgu

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here