Nożyce do blachy prostej

Nożyce do cięcia blachy to podstawowe elektronarzędzia, które sprawdzą się przy większości prac remontowo- -budowlanych wymagających obróbki blachy. Nowy produkt z tej kategorii wprowadzony przez polską markę GRAPHITE to narzędzie dedykowane użytkownikom profesjonalnym.

Nożyce do blachy prostej

Urządzenie napędzane jest przez wydajny silnik elektryczny o mocy znamionowej 500 W. Dzięki wysokiej częstotliwości cięć (2000/min.) nożyce GRAPHITE skutecznie przetną blachy o różnym stopniu twardości zarówno w linii prostej jak i po łuku o dużym promieniu. Maksymalna grubość ciętych materiałów to 2,5 mm.

Projektanci zadbali również o wytrzymałość i kulturę pracy elektronarzędzia. Metalowa obudowa przekładni oraz pełne łożyskowanie nożyc zapewniają stałą siłę cięcia, wysoką wydajność i powtarzalne efekty. Jednoręczny uchwyt nożyc umożliwia pewny chwyt i swobodę pracy, a blokada przypadkowego włączenia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

REKLAMA


Wszystko to sprawia, że nożyce do blachy prostej GRAPHITE 59G402 to wydajne i funkcjonalne urządzenie, które ułatwi wykonanie skomplikowanych prac remontowo-budowlanych.

Źródło: GRAPHITE

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *