Oszczędność wody i prądu – prysznic spod znaku ECO

Na rynku pojawiała się propozycja dla wszystkich, którym ograniczenie zużycia wody jest bliskie nie tylko ze względu na ekologię, ale także koszty. Firma Oras wprowadza do sprzedaży nową rączkę natrysku Oras Natura. Dzięki innowacyjnemu przyciskowi ECO jednym kliknięciem ograniczamy zużycie wody i pieniędzy w czasie prysznica aż o 50 proc.

prysznic-spod-znaku-eco

Nowa rączka natrysku Oras Natura zaprojektowana została nie tylko z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy świadomie kształtują środowisko, ale też dla osób ceniących sobie optymalizację kosztów utrzymania domu.

Czy wiesz, że?
10 minut normalnego prysznica
pochłania 4 kWh energii, a to:
= 8 dni pracy lodówki
= 10 km jazdy samochodem
= 100 godzin świecenia żarówki 40 W

Rączka natrysku Oras Natura pasuje do wszystkich baterii natryskowych jednouchwytowych i termostatycznych firmy Oras. Przestawienie strumienia wody z normalnego na Eco i z powrotem wymaga jedynie lekkiego naciśnięcia przycisku znajdującego się w główce rączki. Autorką zestawu natryskowego Oras Natura jest Kirsi Svärd, jedna z najbardziej znanych fińskich projektantek młodego pokolenia. Zachęca do korzystania z przycisku Eco na stałe, i zwalnianie go jedynie w sytuacji, gdy potrzebujemy silniejszego strumienia wody np.: musimy spłukać szampon czy mydło.

REKLAMA


www.oras.com

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *