Pan Bosa Stopa „W Stumilowym Lesie”

11 października br. w przedszkolu „W Stumilowym Lesie” odbyła się uroczysta inauguracja Sali Pana Bosa Stopa, w której firma DEVI, producent elektrycznych systemów grzewczych, zainstalowała elektryczne ogrzewanie podłogowe. Dzięki temu zabawa i rekreacja na ciepłej podłodze będzie teraz bardziej komfortowa i bezpieczna.

Pan Bosa Stopa „W Stumilowym Lesie”

Współpraca DEVI z przedszkolem jest najważniejszym elementem kampanii edukacyjnej „Ciepło od podstaw”. Elektryczne systemy grzewcze zapewniają komfort wynikający z chodzenia po ciepłej podłodze. Z tego komfortu mogą teraz korzystać także przedszkolaki „W Stumilowym Lesie”. Jest to ważne tym bardziej, że dzieci większość czasu spędzają na podłodze, która jest najlepszym miejscem zabawy, nauki, rekreacji.

Sala wyposażona przez DEVI w elektryczne ogrzewanie podłogowe nosi nazwę „Sala Pana Bosa Stopa”. Jej patron – Pan Bosa Stopa to inicjatywa DEVI, której ideą jest zachęcanie do chodzenia boso przez cały rok. Pan Bosa Stopa odwiedza miejsca zabaw, rekreacji i wypoczynku. Lubi bywać w miejscach ciekawych, oryginalnych, zabawnych i wartych zobaczenia.

REKLAMA


W przedszkolu „W Stumilowym Lesie” zainstalowane zostały: maty grzejne DEVImat™ DTIF-150 (dwie maty dwunastometrowe i jedna dziesięciometrowa) oraz dwa termostaty DEVIreg™ 550. Instalacja systemów grzewczych DEVI zajęła jeden dzień i nie wpłynęła na pracę przedszkola.

Źródło: Devi

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *