Po(d)ręczne noże z serii Utility od Stanley’a

Narzędzia z serii Utility to najnowsze noże z chowanym ostrzem w ofercie firmy Stanley. Ich prostą obsługę i poręczny kształt docenią wszyscy użytkownicy.

Podręczne noże od Stanleya

Seria Utility to niezwykle poręczne i proste w obsłudze noże przydatne na każdej budowie. Dzięki ich unikalnej konstrukcji bez problemu można je otwierać samym kciukiem. Wystarczy lekko docisnąć i popchnąć ostrze, a narzędzie jest gotowe do pracy. Składanie ostrza jest równie proste, a sam nóż po zamknięciu można schować do kieszeni bez obawy, że się otworzy.

Obecnie w ofercie firmy Stanley dostępne są dwa modele oznaczone numerami katalogowymi 10- 55 oraz 10- 23. Obudowę pierwszego z nich wykonano z trwałego aluminium i wyposażono w stalowy zaczep do paska. Natomiast drugi charakteryzuje się odblaskowym, stanley’owskim żółtym kolorem rękojeści. Dzięki temu oba noże nie mają szans zgubić się podczas remontu.

REKLAMA


W zależności od potrzeb można w nożach wymieniać ostrza na inne typy ostrzy stałych. Sama czynność jest niezwykle prosta. Wciśnięcie odpowiedniego przycisku zwolni ostrze i pozwoli na jego wymianę.

Źródło: Stanley

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *