Pompy ciepła Hisense Hi-Therma dostępne są teraz w Oddziałach Schiessl Polska!

Najnowocześniejsza technologia i ekologiczne rozwiązania – pompy ciepła Hi-Therma od września dostępne we wszystkich 13 Oddziałach Schiessl Polska.

Teraz, w każdym z 13 oddziałów Schiessl Polska, masz możliwość nabycia pomp ciepła Hisense. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie urządzenie, udzielą profesjonalnych porad, zaproponują konkurencyjne warunki cenowe i błyskawicznie zrealizują Twoje zamówienie.

Pompy ciepła Hisense Hi-Therma dostępne są teraz w Oddziałach Schiessl Polska

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także wyjątkowe promocje, np. przy zakupie pompy ciepła otrzymasz klimatyzator Easy Smart za jedyne 1 PLN! Dowiedz się więcej tutaj.

REKLAMA

W naszej ofercie znajdziesz różne modele pomp ciepła Hisense, o wydajności grzewczej od 4.4 do 16.0 kW, dostępne w wariantach split, monoblok i Integra.

Pompa ciepła Hi-Therma to:

 • zdobywca prestiżowej nagrody Red Dot w 2022 roku za najlepszy design.
 • najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++.
 • dwa niezależne obiegi grzewcze.
 • sterowanie temperaturą w 7 różnych pomieszczeniach.
 • wyjątkowo cicha praca w trybie nocnym.
 • możliwość integracji z Smart Grid i instalacją fotowoltaiczną.
 • sprawdzona sprężarka inwerterowa o wysokiej efektywności.

Oferujemy 5-letnią gwarancję na te urządzenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serii Hisense Hi-Therma, serdecznie zapraszamy do zapisów na dedykowane szkolenia techniczne

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SCHIESSL logo

Patron sekcji Pompy ciepła

Schiessl Polska Sp. z o.o. to doświadczony dystrybutor szerokiej gamy produktów z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, pomp ciepła i czynników chłodniczych. Na rynku polskim działamy już od ponad 25 lat.

W całym kraju dysponujemy siecią 13 doskonale zaopatrzonych Oddziałów, w których znajdują się: salon sprzedaży, magazyn i stacja napełniania czynników. Na miejscu pomocą służą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

Jesteśmy dystrybutorem klimatyzatorów (split i multisplit) RAC/LCAC marki Hisense. Nowoczesne urządzenia spełniają wszystkie normy energetyczne i środowiskowe, a przy tym zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniu, zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Klimatyzatory Hisense wyróżniają się nowoczesnym designem i efektywnymi rozwiązaniami.

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń VRF marki Hisense, charakteryzujących się wysoką wydajnością i niezawodnymi rozwiązaniami. Typoszeregi systemów VRF serii Hi-FLEXi i Hi-Smart obejmują szeroką gamę jednostek zewnętrznych zaprojektowanych, aby spełnić różnorodne wymagania w kwestii chłodzenia i ogrzewania, uwzględniając uwarunkowania wynikające z konstrukcji obiektów ich kubatury oraz aranżacji przestrzeni. Kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów VRF pozwalają stworzyć warunki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Część naszego asortymentu jest dostępna również online na platformie zakupowej branży HVAC – schiessl24.pl.

W swojej działalności dostarczamy więcej niż produkty, każdego Klienta wspierając:

 • technicznie,
 • inwestycyjnie,
 • legislacyjnie,
 • szkoleniowo.

Jako Współzałożyciel Fundacji Ochrony Klimatu PROZON pomagamy również w odzysku i regeneracji czynników chłodniczych.

W naszej kompleksowej ofercie znajdują się produkty czołowych, renomowanych marek, m.in.: Hisense, LG, Panasonic, Bitzer, Bock, Danfoss, Guntner, Rivacold, Sanhua, Swep, Tecumseh, Thermokey, Honeywell.

Zapraszamy do współpracy!


Najnowsze