Praktyczna kamizelka od firmy Stanley

Nowy produkt z oferty firmy Stanley ułatwia pracę w sytuacjach, gdy nie jest możliwe ustawienie pełnej skrzynki narzędziowej w zasięgu ręki (np. podczas prac prowadzonych na wysokościach). Liczne kieszenie i zaczepy pozwalają na zabranie ze sobą pełnego wyposażenia oraz szybki dostęp do poszczególnych narzędzi.

kamizelka - Praktyczna kamizelka od firmy Stanley

Kamizelka posiada m.in. uchwyt na młotek, organizer na wkrętaki i klucze, zapinaną na rzep kieszeń na rzeczy osobiste, jak np. telefon, zaczep na zwijaną miarę. Dodatkowo na bezrękawniku znajdują się kółka do przypięcia karabińczyków, szlufki na długopisy, ukryte kieszenie na dokumenty. Ponadto do szerokiego pasa kamizelki można przytroczyć kieszeń wykonaną z podwójnej warstwy mocnego materiału, która idealnie nadaje się na drobne i ostre przedmioty, takie jak śruby lub gwoździe.

 
praktyczna kamizelka 1 - Praktyczna kamizelka od firmy Stanley

Kamizelka Stanley FatMax Xtreme zapinana jest na suwak. Łatwe dopasowanie do sylwetki umożliwiają boczne regulowane paski oraz rzepy na ramionach. Produkt został uszyty z materiału umożliwiającego skórze oddychanie, tak aby nawet latem praca w obciążonej narzędziami kamizelce była komfortowa. Dodatkowo zarówno na przedzie, jak i na plecach wszyto odblaskowe pasy zapewniające bezpieczeństwo osób pracujących w ciemnościach.

www.stanleyworks.pl

 
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGrzejniki Jaga – niestandardowe rozwiązania
Następny artykułSzkolenia dla elektryków podczas targów ELEKTROTECHNIKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here