Premiera elektronarzędzi Stanley FatMax na targach BUDMA 2013

W Poznaniu, pod koniec stycznia br. rozpoczną się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2013. Stanley, Black&Decker oraz DeWALT zaprezentują na nich wiele nowości, w tym premierową linię elektronarzędzi Stanley FatMax.

Premiera elektronarzędzi Stanley FatMax na targach BUDMA 2013

W dniach 29 stycznia – 1 lutego 2013 roku w Poznaniu odbędzie się XXII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2013. Podczas targów firma Stanley Black&Decker przedstawi swoją najnowszą ofertę produktową, w tym premierową linię elektronarzędzi Stanley FatMax.

Produkty prezentowane będą w hali 8A na stanowisku nr 38, gdzie poza nową linią elektronarzędzi będzie można zobaczyć nowe detektory oraz lasery Stanley, mopy parowe, kosiarki żyłkowe a także urządzenia wielofunkcyjne Multievo i MT300KA marki Black&Decker oraz pilarki Aligator, szlifierki oscylacyjne i narzędzia z gamy XR Li-ION od DeWALT.

REKLAMA


Premiera elektronarzędzi Stanley FatMax na targach BUDMA 2013

W ramach targów zaprezentowane zostaną nie tylko nowości, ale również sztandarowe narzędzia i akcesoria. Ponadto każdy odwiedzający stoisko będzie miał możliwość wypróbowania danego produktu, uczestnictwa w pokazach oraz zaczerpnięcia informacji i porad przedstawicieli firmy. W drugi i trzeci dzień targów (tj. 30 i 31 stycznia) dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej sesji fotograficznej z gościem specjalnym.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *