Projektanci na dwóch kółkach w Bednarach

  W pierwszy weekend września odbył się na lotnisku w Bednarach k. Poznania Pierwszy Zlot Motocyklowy Projektantów Branży Instalacyjnej, zorganizowany dla partnerów biznesowych firmy Grundfos Pompy Sp. z o.o.

  projektanci na - Projektanci na dwóch kółkach w Bednarach

  Fani dwóch kółek mogli szkolić swoje umiejętności jazdy pod okiem czujnych Instruktorów z Test & Training Safety Centre, przejść kurs pierwszej pomocy oraz sprawdzić się w nietypowych i interesujących konkursach, m.in.: „Szybcy inaczej” czy „Odrzut złej opony w dal”.

  Imprezę wsparł diler motocykli Liberty Motors – udostępniając do testowania motocykle marki BMW, SUZUKI i TRIUMPH – ku wielkiemu zadowoleniu Uczestników.

  reklama

  Wszyscy otrzymali imienne Certyfikaty Ukończenia Kursu oraz Nagrody za zwycięstwa w poszczególnych konkurencjach. Wieczór przy grillu umilał występ kapeli rockowo-bluesowej. Z uśmiechem, opaleni i przede wszystkim bogatsi o wiedzę na temat jazdy motocyklem – Uczestnicy już zadeklarowali swoją obecność podczas kolejnego Zlotu. Ideą spotkania prócz integracji było propagowanie bezpiecznej jazdy, co potwierdzili wszyscy uczestnicy zlotu, wracając bez problemów do swoich domów, odległych w kilku przypadkach nawet o 500 km.

  projektanci na 1 - Projektanci na dwóch kółkach w Bednarach

  Źródło: Grundfos

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułWygraj Skodę Fabia w limitowanej wersji Monte Carlo!
  Następny artykułKlub esbe dla najlepszych instalatorów

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here