Rekuperatory w nowej siedzibie w Krakowie

W uroczystości otwarcia nowej siedziby krakowskiego oddziału www.rekuperatory.pl wzięło udział kilkadziesiąt osób. Byli wśród nich przedstawiciele firm instalatorskich, biur architektonicznych i projektowych oraz przedstawiciele wszystkich oddziałów firmy. Otwarcie nowej siedziby jest częścią długofalowej strategii rozwoju firmy Rekuperatory Sp z o.o. Uroczystość jest także potwierdzeniem umacniania się czołowej pozycji Rekuperatory.pl na rynku domowej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Rekuperatory w nowej siedzibie w Krakowie

Gości w imieniu firmy przywitał gospodarz – kierownik oddziału Kraków Artur Słabosz. Dokonał prezentacji oddziału, w tym nowego pomieszczenia pokazowego, w którym zainstalowane są rekuperatory oraz systemy wentylacyjne oferowane przez firmę. Klient odwiedzający oddział może naocznie przekonać się o skuteczności funkcjonowania zarówno wentylacji jak i stopnia odzysku ciepła systemu wentylacyjnego dzięki termometrom zainstalowanym na centrali wentylacyjnej i pracującym w trybie ciągłym.
Dyrektor marketingu Maciej Kosowski poprowadził następnie prezentację dotyczącą historii firmy oraz oferowanych przez nią produktów.
Prezes Zarządu Grzegorz Grygier zaprezentował wizję rozwoju firmy na nadchodzące lata. Mimo kryzysu nastroje zarówno zarządu jak i pracowników są optymistyczne.
Po oficjalnych przemowach i prezentacjach przyszedł czas na zabawę. Konkurs „Strzel do Fleksa” miał na celu uświadomienie konieczności stosowania przewodów sztywnych w instalacjach wentylacyjnych oraz ryzyko, jakie niesie ze sobą stosowanie tanich w zakupie przewodów elastycznych. Idea „przez zabawę do wiedzy” sprawdziła się i w tej sytuacji. Tarcza wykonana z przewodu sztywnego, mimo wielu trafień z wiatrówki, nie uległa zniszczeniu, w odróżnieniu od tej z przewodów elastycznych.
Udana inauguracja nowej siedziby zapowiada przyszłe sukcesy oddziału.

Źródło: www.rekuperatory.pl

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *