Resideo wprowadza na rynek nowe regulatory do grzejników

Resideo Technologies Inc. wiodący, światowy dostawca rozwiązań z zakresu komfortu i bezpieczeństwa dla domu, wprowadza na rynek nową gamę zaworów i głowic termostatycznych Honeywell Home do grzejników. Nowe produkty zapewniają doskonałą regulację ogrzewania i wysoką niezawodność.

Resideo wprowadza na rynek nowe regulatory do grzejników

W przypadku domowych systemów grzewczych  prostota, niezawodność i energooszczędność mają priorytetowe znaczenie dla właścicieli domów, zawodowych instalatorów, projektantów systemów, jak również dla dystrybutorów. Dlatego też Resideo wykorzystując swoje bogate doświadczenia i specjalistyczną wiedzę, stworzyło nową gamę regulatorów grzejnikowych, dostosowanych do nowoczesnego stylu życia – dziś i w przyszłości.

Resideo wprowadza na rynek nowe regulatory do grzejników

Pierwszym nowym produktem jest elegancka, kompaktowa głowica Honeywell Home Thera-6. Dzięki gładkiej powierzchni osłony głowicy nie zbiera ona kurzu, a wykorzystanie specjalnych materiałów zapewnia, że nie zmienia ona koloru po latach użytkowania. Ponadto głowica termostatyczna Thera-6 zapewnia najlepszą w klasie regulację temperatury dzięki wysokiej jakości czujnikowi cieczowemu wykonanemu w Niemczech.

Drugim produktem jest udoskonalona seria zaworów termostatycznych Honeywell Home serii V2000SX, zapewniająca istotne korzyści techniczne:

  • dzięki zmienionej charakterystyce przepływu, standardowy zawór SX może być zastosowany w 90% domowych instalacji grzewczych;
  • serię tę przetestowano w zakresie wykraczającym poza stosowne wymagania europejskich norm jakości;
  • zawory wyposażono w sprawdzona konstrukcję podwójnego uszczelnienia o-ringami.

Jakość produktów Thera-6 i V2000SX dodatkowo potwierdzają wydłużone okresy rękojmi. Wydłużona rękojmia jest oferowana bezpośrednim klientom na obowiązujących warunkach rękojmi Resideo.

Nowe produkty są dostępne od 14 września 2020 roku.

Podejmując decyzje dotyczące naszych produktów, staramy się, by w centrum tych decyzji znajdował się klient – podkreśla  Mario Moura, dyrektor zarządzający ds. produktów i rozwiązań w regionie EMEA. – Dlatego uważnie słuchamy instalatorów i naszych partnerów. To najważniejszy element procesu rozwoju produktów. Jesteśmy dumni z naszej nowej gamy urządzeń, jak również z ich prostoty, jakości i niezawodności – to ich główne cechy.

By dowiedzieć się więcej nowej serii rozwiązań dla grzejników Honeywell Home, będącej doskonałym wyborem dla instalatorów, hurtowników i sprzedawców, zapraszamy do odwiedzin na stronie internetowej homecomfort.resideo.com/sites/polska/pl-PL/Pages/thera-6.aspx

Poprzedni artykułZużyte oświetlenie – i co dalej?
Następny artykułPłyta warstwowa jako wariant obudowy hali. Na co zwracać uwagę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here