Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro

Wodne ogrzewanie podłogowe cieszy się dużym uznaniem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, ponieważ taki system grzewczy zapewnia równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu bez większego wpływu na poziom wilgotności powietrza. Dodatkowo nie ma również potrzeby montażu grzejników w poszczególnych pomieszczeniach, co podnosi walory estetyczne wnętrza budynku.

Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 1. Rozdzielacz mosiężny N-RZP S wykonany jest z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu objęty jest 15 letnią gwarancją

Firma Ferro odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe posiada ofertę w tym segmencie. Przykładowy rozdzielacz składa się z dwóch kolektorów – zasilającego i powrotnego, a także elementów przyłączeniowych. Ponadto rozdzielacze wyposaża się w określonego rodzaju osprzęt, charakterystyczny dla danego typu. W rozdzielaczach marki Ferro zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, które czynią je bardziej funkcjonalnymi i kompaktowymi. Chodzi tutaj przede wszystkim o zespół odpowietrzająco – spustowy z przyłączem 1” z automatycznym odpowietrznikiem pływakowym, zaworem spustowym z końcówką do podłączenia węża oraz zaślepką z wbudowanym kluczem do zaworu spustowego. Dużym udogodnieniem są także obecne w wybranych modelach nyple ze złączkami przeznaczone do rur wielowarstwowych 16 x 2 mm. W ofercie osobno dostępne są także złączki do rur z tworzywa 16 x 2 mm i rur miedzianych 15 mm.

Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 2. Rozdzielacze produkowane są w czeskiej fabryce Grupy Ferro w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii.
Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania.
Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 3. Rozdzielacze produkowane są w czeskiej fabryce Grupy Ferro w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii. Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania.

Rozdzielacze ze stali nierdzewnej to sprawdzone rozwiązania, które zdobyły uznanie instalatorów i inwestorów. Modele Ferro wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 składają się z 2 belek, kompletu uchwytów stalowych, zaworów odcinających na belce zasilającej i powrotnej (SN-RO, SN-RO*S), przepływomierzy regulujących przepływ na belce zasilającej oraz zaworów termostatycznych na belce powrotnej z pokrętłami do ręcznej regulacji z możliwością podłączenia głowicy termostatycznej (SN-RZP, SN-RZP*S). Na wyposażeniu znajdują się też automatyczne zawory odpowietrzające z zaworami stopowymi, obrotowe zawory spustowe, korki mosiężne, a także nyple 1/2” ze złączkami do rur wielowarstwowych 16 x 2 mm lub nyple 3/4”.

REKLAMA

Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 4. Przekrój rozdzielacza N-RZP S.

Rozdzielacze marki Ferro dostępne w wersji od 2 do 12 sekcji, z możliwością podłączenia z lewej lub prawej strony, kompaktowe i wzbogacone o elementy ułatwiające pracę instalatorom to produkty nowej generacji – funkcjonalne, szczelne, trwałe i niezawodne. Wyprodukowane w czeskiej fabryce Grupy Ferro w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania. Producent udziela na nie aż 15-letniego okresu gwarancji, a szeroki wachlarz typów i modeli pozwala na wybór najlepszego rozwiązania.

www.ferro.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *