Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro

Wodne ogrzewanie podłogowe cieszy się dużym uznaniem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, ponieważ taki system grzewczy zapewnia równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu bez większego wpływu na poziom wilgotności powietrza. Dodatkowo nie ma również potrzeby montażu grzejników w poszczególnych pomieszczeniach, co podnosi walory estetyczne wnętrza budynku.

Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 1. Rozdzielacz mosiężny N-RZP S wykonany jest z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu objęty jest 15 letnią gwarancją

Firma Ferro odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe posiada ofertę w tym segmencie. Przykładowy rozdzielacz składa się z dwóch kolektorów – zasilającego i powrotnego, a także elementów przyłączeniowych. Ponadto rozdzielacze wyposaża się w określonego rodzaju osprzęt, charakterystyczny dla danego typu. W rozdzielaczach marki Ferro zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, które czynią je bardziej funkcjonalnymi i kompaktowymi. Chodzi tutaj przede wszystkim o zespół odpowietrzająco – spustowy z przyłączem 1” z automatycznym odpowietrznikiem pływakowym, zaworem spustowym z końcówką do podłączenia węża oraz zaślepką z wbudowanym kluczem do zaworu spustowego. Dużym udogodnieniem są także obecne w wybranych modelach nyple ze złączkami przeznaczone do rur wielowarstwowych 16 x 2 mm. W ofercie osobno dostępne są także złączki do rur z tworzywa 16 x 2 mm i rur miedzianych 15 mm.

Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 2. Rozdzielacze produkowane są w czeskiej fabryce Grupy Ferro w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii.
Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania.
Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 3. Rozdzielacze produkowane są w czeskiej fabryce Grupy Ferro w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii. Charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania.

Rozdzielacze ze stali nierdzewnej to sprawdzone rozwiązania, które zdobyły uznanie instalatorów i inwestorów. Modele Ferro wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 składają się z 2 belek, kompletu uchwytów stalowych, zaworów odcinających na belce zasilającej i powrotnej (SN-RO, SN-RO*S), przepływomierzy regulujących przepływ na belce zasilającej oraz zaworów termostatycznych na belce powrotnej z pokrętłami do ręcznej regulacji z możliwością podłączenia głowicy termostatycznej (SN-RZP, SN-RZP*S). Na wyposażeniu znajdują się też automatyczne zawory odpowietrzające z zaworami stopowymi, obrotowe zawory spustowe, korki mosiężne, a także nyple 1/2” ze złączkami do rur wielowarstwowych 16 x 2 mm lub nyple 3/4”.

Rozdzielacze mosiężne i ze stali nierdzewnej marki Ferro
Fot. 4. Przekrój rozdzielacza N-RZP S.

Rozdzielacze marki Ferro dostępne w wersji od 2 do 12 sekcji, z możliwością podłączenia z lewej lub prawej strony, kompaktowe i wzbogacone o elementy ułatwiające pracę instalatorom to produkty nowej generacji – funkcjonalne, szczelne, trwałe i niezawodne. Wyprodukowane w czeskiej fabryce Grupy Ferro w Znojmo, w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologii charakteryzują się wysoką jakością materiałów i precyzją wykonania. Producent udziela na nie aż 15-letniego okresu gwarancji, a szeroki wachlarz typów i modeli pozwala na wybór najlepszego rozwiązania.

www.ferro.pl

Poprzedni artykułJaki wybrać moduł fotowoltaiczny do instalacji?
Następny artykułDo czego wykorzystuje się magnesy ferrytowe?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj