Syfony – praktyczne i dekoracyjne detale łazienkowe

Na co zwracamy uwagę przy urządzaniu łazienki? Na pewno na funkcjonalną i komponującą się z aranżacją wnętrza armaturę, praktyczne i eleganckie meble a także niezbędne akcesoria.

syfony praktyczne i dekoracyjne detale lazienkowe - Syfony - praktyczne i dekoracyjne detale łazienkowe

Przy urządzaniu łazienek warto zwrócić również uwagę na istotne, choć często niewielkie detale wyposażenia takie jak syfony umywalkowe. Od kilku lat, podążając za najnowszymi trendami w modzie łazienkowej, wiele osób pozostawia te elementy na zewnątrz, by podobnie jak armatura i meble, ozdabiały pomieszczenie. Jeśli zatem przy wyborze syfonów zwrócimy uwagę nie tylko na walory użytkowe, ale też dekoracyjne, staną się one idealnym dopełnieniem całej aranżacji.
W ofercie firmy Ferro znajduje się bogata kolekcja takich dwufunkcyjnych syfonów, które poza zaletami praktycznymi posiadają również estetyczny wygląd. Znajdziemy tu kilka rodzajów syfonów butelkowych o ciekawych kształtach, wykonanych z mosiądzu, wyposażonych w rozetę i regulowaną rurę odpływu do 320 i 330 mm. Owalne bądź geometryczne formy pokryte chromowaną powłoką doskonale wpisują się we wnętrza nowoczesnych łazienek.

www.ferro.pl

test
Poprzedni artykułNarzędzia na wysokości
Następny artykułSuche ręce w kilka sekund

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here