Szkolenia dla instalatorów marki Junkers

Instalatorzy marki Junkers mogą teraz przedłużyć swoją autoryzację na kolejny rok. Akcja trwa od początku kwietnia do końca czerwca.

Szkolenia dla instalatorów marki Junkers

Prawidłowa instalacja urządzeń grzewczych odgrywa ogromną rolę w ich dalszej sprawnej i bezpiecznej eksploatacji. To dlatego Junkers stworzył sieć Autoryzowanych Instalatorów, którzy działają na terenie całej Polski. Jest ich już kilka tysięcy. Autoryzacja przyznawana jest na rok. Pozwala to na stałe podnoszenie poziomu świadczonych usług i weryfikację, czy dany instalator nadal powinien mieć autoryzację marki Junkers.

Tradycyjnie odnawianie autoryzacji odbywa się na wiosnę. W tym roku weryfikacja rozpoczęła się na początku kwietnia i potrwa do końca czerwca. Instalator, który ubiega się o przedłużenie autoryzacji może przejść szkolenie internetowe lub wziąć udział w organizowanym przez markę Junkers spotkaniu szkoleniowym. Obie formy weryfikacji są bezpłatne.

REKLAMA


Junkers zachęca wszystkich swoich instalatorów do przedłużenia autoryzacji na kolejny rok. Instalatorzy, którzy do tej pory nie mieli autoryzacji marki Junkers, mogą uzyskać ją po wzięciu udziału w niezależnym specjalistycznym szkoleniu. Zainteresowani uzyskaniem autoryzacji marki Junkers, mogą zgłaszać swoje kandydatury do trenerów lub regionalnych przedstawicieli handlowych marki Junkers.

Źródło: Robert Bosch

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *