Temat na czasie: technika w łazience – komfort, estetyka, indywidualizm

Współczesne łazienki są tak samo zróżnicowane jak ich użytkownicy. Dotyczy to zarówno wyposażenia, jak i preferencji w zakresie designu. Jednym z wiodących tematów jest obecnie „technika w łazience”, czyli rozwiązania łączące zaawansowane technologie z unikalnym wzornictwem. W ten sposób projektanci starają się zapewnić użytkownikom wyjątkową przyjemność korzystania z produktów sanitarnych. W koncepcji łazienki firmy Viega, technologia idzie w parze z funkcjonalnym designem, w którym odnaleźć można spokój i ciszę.

temat na czasie technika w lazience komfort estetyka indywidualizm1 1024x682 - Temat na czasie: technika w łazience - komfort, estetyka, indywidualizm
Technika w łazience to aktualny trend łączący wysokiej jakości produkty z komfortowym otoczeniem. Kluczową rolę odgrywają tu starannie dobrane materiały, przyjemne głębokie kolory, zaawansowana technologia i linearny design.

Charakterystyczne dla takiego konceptu łazienki jest techniczne podejście do materiałów, form i kolorów, które tworzą świat oparty na zestawieniu pozornie przeciwstawnych stylów. Z jednej strony mamy tutaj nowoczesne technologie połączone z designem, cechującym się minimalistycznymi formami i prostymi liniami. Z drugiej strony, wysokiej jakości materiały idą w parze z przyjemnymi w dotyku powierzchniami i ciepłymi kolorami. Nadrzędnym celem jest zachowanie równowagi, by stworzyć harmonijną koncepcję łazienki, oferującej wyjątkowy komfort.

temat na czasie technika w lazience komfort estetyka indywidualizm2 1024x717 - Temat na czasie: technika w łazience - komfort, estetyka, indywidualizm
Elektronika w łazience powinna ułatwiać życie, a zarazem spełniać indywidualne wymagania użytkowników. Sterowane elektronicznie armatury wannowe z serii Multiplex Trio E firmy Viega pozwalają łatwo programować ilość i temperaturę nalewanej wody. Dzięki funkcji pamięci, każdy z domowników może też zapisać swoje preferowane ustawienia i wywołać je w dowolnym momencie. Produkt charakteryzuje nowoczesny, minimalistyczny design, ponieważ na wannie widoczne są jedynie elektroniczne moduły obsługi.

Rozwiązania przyjazne użytkownikowi

W świecie łazienek często możemy zauważyć motywy charakterystyczne dla aktualnie panujących trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz. Jednym z nich jest wykorzystanie autentycznych materiałów, wśród których użytkownicy dobrze się czują. Taki design podkreśla wysoką klasę i jakość produktów łazienkowych. Podobnie jak w przypadku innych pomieszczeń, poszczególne strefy łazienki powinny tworzyć jednolitą, harmonijną aranżację. Doskonały przykład to strefa prysznica, gdzie system odprowadzania wody z posadzki jest praktycznie niezauważalny, dzięki minimalistycznemu odpływowi liniowemu Advantix Vario firmy Viega, dyskretnie wbudowanemu w ścianę.

temat na czasie technika w lazience komfort estetyka indywidualizm3 725x1024 - Temat na czasie: technika w łazience - komfort, estetyka, indywidualizm
Delikatnie zaokrąglone krawędzie i pikselowa chmurka jako centralny element wzorniczy, który jednocześnie symbolizuje małe i pełne spłukiwanie. Przycisk Visign for Style 25 sensitive uruchamiany jest całkowicie bezdotykowo, co gwarantuje maksymalny poziom higieny i komfortu.

Do współczesnych łazienek coraz śmielej wkracza zaawansowana technologia, ale wszystkie tego typu rozwiązania muszą być proste i wygodne w obsłudze. Mówimy tu przede wszystkim o produktach wyposażonych w funkcje elektroniczne oraz oświetleniu, które tworzy wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu i ułatwia orientację w przestrzeni. Ponadto, bezdotykowe rozwiązania, takie jak przyciski uruchamiające do WC, gwarantują maksymalną higienę i komfort użytkowania. Wysokiej jakości design, szlachetne materiały i nastrojowe oświetlenie, tworzą przyjazne aranżacje, kojarzące się z naturą. Tak zaprojektowana łazienka pozwala użytkownikom zrelaksować się, odprężyć i naładować baterie.

temat na czasie technika w lazience komfort estetyka indywidualizm4 1024x786 - Temat na czasie: technika w łazience - komfort, estetyka, indywidualizm
Prysznic z odpływem na poziomie posadzki wygląda szczególnie atrakcyjnie, gdy woda spływa przez otwór w ścianie. W przypadku odpływu Advantix Vario firmy Viega szczelina ma jedynie dwa centymetry wysokości. Odpływ zapewnia wysoką wydajność a jego długość można regulować z dokładnością co do milimetra, poprzez przycięcie korpusu i rusztu zgodnie z indywidualnym projektem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here