TIS Group zachęca instalatorów do stałej współpracy

  Dwuosobowa, tygodniowa wycieczka do wakacyjnego kurortu za granicą, przejażdżka za kierownicą Ferrari czy vouchery na strzelnicę sportową – to główne nagrody w specjalnym programie lojalnościowym dedykowanym dla instalatorów systemów C.O.

  tis group zacheca instalatorow do stalej wspolpracy - TIS Group zachęca instalatorów do stałej współpracy

  Jak informuje Marcin Kosakowski, dyrektor handlowy TIS Group, zasady programu są proste i nie wymagają specjalnego zaangażowania. – Za każde 100 złotych wydanych na zakup produktów TIS – kotłów centralnego ogrzewania – w sieci dystrybucyjnej na terenie kraju, instalator otrzyma 10 punktów, które następnie będzie mógł wymieniać na atrakcyjne i praktyczne nagrody – profesjonalne produkty marki BOSCH.
  Na zakończenie I edycji programu, w lutym przyszłego roku, instalator, który zgromadzi na swoim koncie najwyższą liczbę punktów zdobędzie dodatkowo nagrodę główną – dwuosobową wycieczkę do jednego z popularnych zagranicznych kurortów wakacyjnych. Uczestnik, który zajmie drugie miejsce otrzyma możliwość wypróbowania swoich sił za kierownicą prawdziwego Ferrari, na torze sportowym w Polsce. Trzecie miejsce będzie zaś nagrodzone pakietem voucherów upoważniających do skorzystania ze strzelnicy sportowej.
  Regulamin i pełna lista nagród znajdują się na stronie internetowej tisgroup.pl. Program zakończy się 28 lutego 2017 roku.

  Źródło: TIS Group to.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułNasada hybrydowa Fenko
  Następny artykułFachowy Instalator 2/2016

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here