Viega na targach ISH 2019: Hala 4.0, stoisko A44/B44/B46 – innowacje firmy Viega – szybszy, bezpieczniejszy i bardziej ekonomiczny montaż

  Podczas największych tegorocznych, światowych targów branżowych, które odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 11-15 marca, Viega zaprezentuje liczne nowości produktowe w zakresie systemów podtynkowych, techniki instalacyjnej i odprowadzania wody, a także ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej. Kolejny ważny obszar, w jakim firma zamierza podkreślić swoje kompetencje to rozwiązania służące zachowaniu najwyższej jakości wody użytkowej. Głównym celem wszystkich innowacji jest optymalizacja pracy i procedur instalacyjnych zarówno w wymiarze technicznym, jak i handlowym. Ekspozycję firmy Viega będzie można zobaczyć w hali 4.0, stoisko (A44/B44/B46).

  Viega na targach ISH 2019: Hala 4.0, stoisko A44/B44/B46 – innowacje firmy Viega – szybszy, bezpieczniejszy i bardziej ekonomiczny montaż

  „Wszystkie nowości, które zaprezentujemy podczas ISH zostały opracowane po to, żeby prace instalacyjne na budowie przebiegały szybciej i bezpieczniej, a także przekładały się na korzyści ekonomiczne dla wykonawców, inwestorów i użytkowników” – tłumaczy Dirk Gellisch, Członek Zarządu firmy Viega. „Postęp jakiego dokonaliśmy jako jeden z wiodących światowych dostawców systemów instalacyjnych będzie widoczny w każdym segmencie naszej oferty produktowej”.

  W centrum uwagi znajdą się systemy zabudowy podtynkowej. Viega pokaże również szereg nowości i uzupełnień w zakresie technologii szybkiego i bezpiecznego łączenia rur przez zaprasowywanie, odwodnień łazienkowych do pryszniców z odpływem na poziomie posadzki oraz systemów ochrony przeciwpożarowej.

  Kolejnym ważnym tematem, którym Viega chce przyciągnąć uwagę gości odwiedzających targi jest nowa koncepcja utrzymania jakości wody użytkowej. W tym celu eksperci firmy analizują instalacje wody użytkowej, bazując na najnowszych badaniach naukowych, odnoszących się do różnych aspektów tego zagadnienia, włączając kwestie związane z oszczędnością energii. Takie podejście pozwala nie tylko zagwarantować najwyższą jakość wody użytkowej, lecz również poprawić efektywność energetyczną w dużych instalacjach.

  Bezpieczne i ekonomiczne instalacje

  Zatrudniając obecnie ponad 4000 pracowników na całym świecie i oferując ponad 17 000 produktów, grupa Viega jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych liderów w branży techniki instalacyjno-sanitarnej. Potwierdzają to nowości produktowe, które zostaną zaprezentowane podczas targów ISH, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wymiernych korzyści instalatorom, projektantom i przedstawicielom sieci handlowych. Na stoisku firmy jak zawsze będzie można zobaczyć kompletną ofertę systemową i uzyskać wszystkie potrzebne informacje techniczne i handlowe.

  Poprzedni artykułUniwersalne zaciskarki Viega Pressgun – komfortowa praca, nawet w trudno dostępnych miejscach
  Następny artykułFachowy Instalator 1/2019

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here