Viega szkoli przyszłych instalatorów

  Zaprezentowanie młodzieży nowoczesnych technologii i rozwiązań od strony praktycznej i teoretycznej – taki cel przyświeca warsztatom organizowanym przez firmę Viega. Program skierowany jest przede wszystkim do uczniów klas o profilu Technik Urządzeń Sanitarnych. Najważniejsze tematy to systemy instalacyjne, montaż systemów podtynkowych i technika odprowadzania wody.

  viega szkoli przyszlych instalatorow - Viega szkoli przyszłych instalatorów

  Zajęcia odbywają się w nowoczesnym centrum szkoleniowym firmy Viega przy ul. Postępu 6 w Warszawie. W październiku wzięły w nich udział trzy klasy z Technikum Architektoniczno- Budowlanego w Warszawie, Państwowych Szkół Budownictwa i Geodezji w Lublinie oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach.

  Warsztaty podzielone są na część teoretyczną i praktyczną. Pierwsza odbywa się w multimedialnej sali szkoleniowej, gdzie uczniowie dowiadują się wszystkiego o nowoczesnych technologiach łączenia rur, doborze materiałów instalacyjnych, czy prawidłowym montażu odwodnień podłogowych. Wykład uzupełniają odpowiednie filmy instruktażowe. Następnie przyszli instalatorzy przechodzą do części ekspozycyjnej, w której zaprezentowane są wszystkie produkty i rozwiązania firmy Viega. Przy stole montażowym mogą na własne oczy przekonać się o zaletach nowoczesnej techniki zaprasowywania, a także własnoręcznie wykonać połączenia przy pomocy zaciskarki.

  viega szkoli przyszlych instalatorow 1 - Viega szkoli przyszłych instalatorów

  W najbliższych miesiącach firma Viega będzie kontynuować program szkoleniowy. Szkoły, które byłyby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z centrum szkoleniowym w Warszawie – tel. 22 33 191 08.

  Źródło: Viega

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here