W strugach deszczu – armatura łazienkowa

Stworzone są po to, by nas rozpieszczać. Sprawiają, że w naszym domu mamy deszcz delikatnych kropli lub kaskadę wodospadu. Deszczownice. To dzięki nim zaoszczędzimy nie tylko cenny czas, ale zużycie najcenniejszego zasobu naszego globu — wody. Firma Cifial w swojej ofercie posiada modele, które idealnie wkomponują się w wystrój zarówno nowoczesnego salonu kąpielowego, jak i łazienki stylizowanej na retro.

Okrągła deszczownica z przyłączem sufitowym. Okrągła deszczownica z przyłączem sufitowym.

Szybki prysznic to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Po meczącym dniu nic nas tak nie zrelaksuje jak odświeżająca, pobudzająca krążenie kąpiel. Będzie ona dużo przyjemniejsza dzięki użyciu luksusowych deszczownic, które sprawią, że poczujemy się jak w prawdziwym salonie SPA, a zwykły prysznic zmieni się w orzeźwiający wypoczynek. W zależności od tego na co mamy ochotę, możemy zafundować sobie kąpiel w delikatnych kroplach letniego deszczu bądź w „rześkim wodospadzie”. Takie możliwości zapewnią nam właśnie stylowe deszczownice marki Cifial.

Oszczędność i wygoda w jednym

Warto zastosować deszczownice nie tylko dlatego, że ułatwiają i uprzyjemniają wzięcie szybkiego prysznica. Deszczownice przede wszystkim są bardzo oszczędne. Wewnętrzny system napowietrzania kropli powoduje wytwarzanie w nich pęcherzyków powietrza, które tworzą delikatną kurtynę deszczu.

{jumi [plugins/content/jumi/design.html]}

Dopasują się do każdego wnętrza

Kwadratowa deszczownica z ramieniem ściennym. Kwadratowa deszczownica z ramieniem ściennym. Duża, kwadratowa deszczownica o boku 45 cm. Duża, kwadratowa deszczownica o boku 45 cm. Kwadratowa deszczownica z przyłączem sufitowym. Kwadratowa deszczownica z przyłączem sufitowym. Okrągła deszczownica z przyłączem sufitowym. Okrągła deszczownica z przyłączem sufitowym.

Duże deszczownice z pewnością zainteresują właścicieli luksusowych łazienek, którzy mogą zamienić je w elegancki salon kąpielowy. Na taki komfort mogą sobie pozwolić także właściciele małych wnętrz. Mniejsze deszczownice są najlepszym rozwiązaniem w niewielkich wnętrzach. Zajmują mniej miejsca niż sztyce prysznicowe zapewniając większy komfort korzystania z całego pomieszczenia.
Firma Cifial w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz deszczownic dostępnych w różnych rozmiarach i kształtach. Różnorodność wzorów i kolorów pozwoli nam łatwo dopasować deszczownicę do stylu i wystroju naszej łazienki. Dodatkową zaletą deszczownic firmy Cifial jest także możliwość doboru odpowiedniego modelu do urządzanego wnętrza. W wyższych pomieszczeniach z pewnością sprawdzą się deszczownice z ramieniem ściennym, które możemy zainstalować na dogodnej dla nas wysokości. Do łazienek z podwieszanym sufitem idealne są natomiast deszczownice z przyłączem sufitowym.

Krople z nieba

Z myślą o właścicielach nowoczesnych salonów łazienkowych Cifial zaprojektował duże deszczownice pokryte warstwą błyszczącego chromu. To największe modele z dostęnych ofercie firmy, bowiem zostały zaprojektowane na planie kwadratu o prawie półmetrowej długości boku. Napowietrzona woda z tej deszczownicy wydostaje się przez 144 otwory. Dzięki temu podczas kąpieli poczujemy wyjątkowo orzeźwiający strumień wody, delikatnie masujący nasze ciało.

Kańciasta elegancja

Kwadratowe deszczownice firmy Cifial łączą w sobie prostotę i elegancję. Ich głowica w kształcie kwadratu sprawia, że woda wypływająca z deszczownic przyjmuje formę prostopadłościanu spływając kaskadą bez rozpryskiwania strumienia na boki. W kolekcji znajdują się dwa rodzaje deszczownic: z przyłączem sufitowym oraz z ramieniem ściennym. Pozwoli nam to dobrać typ, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom.

Prysznic na okrągło

Krople spadające z okrągłych deszczownic marki Cifial okryją nas płaszczem letniego deszczu. Dzięki prostym, geometrycznym kształtom seria znakomicie wkomponuje się we wnętrze łazienki urządzonej w nowoczesnym stylu. Podobnie, jak modele z kwadratowej kolekcji, także te deszczownice występują w dwóch typach przyłączeń: sufitowym oraz ściennym.
Ponadto 30-centymetrowe kwadratowe i okrągłe modele posiadają specjalne uszczelniające wkładki w otworach, przez które spływa woda. Podstawowym wykończeniem obu serii jest błyszczący chrom – deszczownice te możemy nabyć za 1801 zł. Mamy także do wyboru wersję w nieco niższej cenie 750 zł, w których materiał głowicy deszczownicy stanowi trwałe tworzywo ABS.

W stylu retro

W łazienkach stylizowanych na retro znakomicie pasują deszczownice ścienne z kolekcji Edwardian, dostępne w dwóch rozmiarach. Modele z dużą 30-centymetrową głowicą w kształcie parasola są znakomitym elementem wyposażenia salonu kąpielowego, natomiast dwukrotnie mniejsze deszczownice idealnie wkomponują się w wystrój niewielkiej łazienki. W zależności od aranżacji naszego wnętrza mamy do wyboru, aż pięć rodzajów wykończeń deszczownic z linii Edwardian: chrom, stal szczotkowaną, stary mosiądz, błyszczący mosiądz PVD lub antyczne złoto.
We wnętrzach aranżowanych w starym stylu efektownie będą wyglądać również deszczownice, które można dopasować do baterii i akcesoriów łazienkowych z serii L-Spout i Hexa. Modele charakteryzują się eleganckim, nietypowym wzornictwem. Orzeźwiający potok płynący z tych luksusowych deszczownic zapewni nam prawdziwy wodny spektakl. Modele dostępne są w trzech wykończeniach: chromie, niklu PVD oraz stali szczotkowanej, co pozwoli nam dopasować deszczownice do wystroju naszej łazienki.

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *