Wolnostojące baterie łazienkowe

Moda na wolnostojące wanny sprawia, że coraz bardziej poszukiwane stają się oryginalne, wyróżniające się swoją formą baterie, które można przy nich zainstalować. KLUDI w tym roku wprowadziło do swojej oferty dwie takie baterie – w seriach KLUDI BALANCE i KLUDI AMBIENTA – które uzupełniły wcześniej oferowane modele KLUDI NEW WAVES.

Wolnostojące baterie łazienkowe

Zgodnie z obecnymi tendencjami w aranżacji wnętrz łazienkowych wanny coraz częściej zajmują centralne miejsce, pozwalające wyeksponować ich ciekawe formy. Tak eksponowana pozycja wymaga towarzystwa w postaci eleganckich, funkcjonalnych baterii, przystosowanych do tego rodzaju rozwiązań.

Projektanci KLUDI dostrzegli ten trend i postanowili do najnowszych serii armatury wprowadzić baterie wannowo-natryskowe, przeznaczone do montażu przy wolnostojących wannach. Taka bateria znalazła się w premierowej serii KLUDI AMBIENTA, reprezentującej stylistykę łagodnych, organicznych form. Pasuje do niej znakomicie rączka natrysku KLUDI FIZZ 1S. Bateria wyposażona jest w głowicę ceramiczną z ogranicznikiem wypływu gorącej wody i perlator s-pointer Cache M 24.

REKLAMA


Wolnostojące baterie łazienkowe

Do serii KLUDI BALANCE również dołączyła wolnostojąca bateria wannowa. Smukła i elegancka, nawiązuje do formy wysokiej baterii umywalkowej z tejże serii. To przykład spójności wzorniczej KLUDI BALANCE. Ta bateria, podobnie jak wolnostojąca bateria wannowo-natryskowa KLUDI AMBIE NTA, będzie znakomicie pasowała do nowoczesnych wanien o owalnym lub okrągłym kształcie i zaokrąglonych konturach. Podobnie jak reszta serii już w IV kwartale 2013 roku będzie dostępna także w wersji biały/chrom nadającej jej nieco futurystyczny charakter.

Źródło: Kludi

 

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *