Wymień kocioł na pompę ciepła i zainstaluj fotowoltaikę dzięki dotacji z programu „Czyste powietrze”

  Nie przegap okazji! Firma Sunday pomoże Ci złożyć odpowiedni wniosek i pozyskać dodatkowe środki na Twoją nową instalację i źródło ciepła!

  wymien kociol na pompe ciepla i zainstaluj fotowoltaike 1024x544 - Wymień kocioł na pompę ciepła i zainstaluj fotowoltaikę dzięki dotacji z programu "Czyste powietrze"

  Firma Sundy zasila energią już od 2015 roku. Sunday tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE oraz sieć kilkuset wyspecjalizowanych doradców i montażystów na terenie całego kraju.

  Firma oferuje kompleksową obsługę klientów indywidualnych i firm – od bezpłatnego audytu, poprzez pomoc w uzyskaniu finansowania i ulg, po profesjonalny montaż, przyłączenie instalacji do sieci oraz opiekę posprzedażową.

  Jakość w ofercie Sunday

  • Profesjonalny montaż do 14 dni
  • Kompleksowe doradztwo i monitoring w cenie
  • Roczny koszt kredytu 5,99%
  • Dużo oszczędności na rachunkach za prąd

  Poznaj przysługujące Ci ulgi i zniżki

  Doradcy Sunday pomogą uzyskać do zwrot podatku dzięki uldze termomodernizacyjnej, skorzystać z programów ratalnych, czy dofinansowań regionalnych.

  Skontaktuj się i wybierz eko rozwiązania dla Twojego domu!

  Zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej »

  ?evnt=impression&merc=sundaypolska&sour=Affiliate TP&medi=cpc&camp=czyste powietrze&cont=mailing&term=fi&host=sundaypolska - Wymień kocioł na pompę ciepła i zainstaluj fotowoltaikę dzięki dotacji z programu "Czyste powietrze"

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here