Zasuwy burzowe Capricorn teraz ze znakiem TÜV

  Capricorn od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w technice grzewczej oraz sanitarnej. Zasuwy burzowe jedno oraz dwuklapowe z innowacyjnym systemem Duo Protect Capricorn, dostępne są w ponad pięciuset największych hurtowniach instalacyjnych w Polsce i na świecie. Od dziś bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość Zasuw Burzowych sygnowanych marką Capricorn potwierdza również Certyfikat oraz Znak Zgodności TM przyznany przez TÜV Rheinland Polska.

  zasuwy burzowe - Zasuwy burzowe Capricorn teraz ze znakiem TÜV

  TÜV Rheinland Polska jest niezależną jednostką certyfikującą cieszącą się największym zaufaniem instytutów certyfikacji w Europie.
  Wyrób oznaczony Znakiem Zgodności TM daje gwarancję, iż produkt oraz jego proces wytwarzania są badane i nadzorowane przez niezależną Jednostkę Certyfikującą TÜV Rheinland.
  Znak zgodności TM stanowi gwarancję dla klienta, iż wybrany przez niego produkt jest zgodny z obowiązującą normą i całkowicie dla niego bezpieczny. Znak zgodności jest znakiem zastrzeżonym a jego uzyskanie wymaga pomyślnego przejścia procesu weryfikacji zgodnie z przyjętym system certyfikacji obowiązującym dla danej grupy produktów.

  Certyfikat nr. TM 61 000089.001 obowiązuje od 15 maja 2012r. i dotyczy:
  – Zasuw burzowych jednoklapowych i dwuklapowych,

  reklama

  zasuwy burzowe 1 - Zasuwy burzowe Capricorn teraz ze znakiem TÜV

  – Typ 1 ø: 50, 110, 125, 160, 200,
  – Typ 2 ø: 110, 125, 160, 200,
  – Typ 4 ø: 50.

   

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.capricorn.pl .

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułAutomatyka domowa XXI wieku – system LMS i jego elementy
  Następny artykułAURATON 2030 ORAZ AURATON 2030 RTH

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here