Zasuwy burzowe Capricorn teraz ze znakiem TÜV

Capricorn od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w technice grzewczej oraz sanitarnej. Zasuwy burzowe jedno oraz dwuklapowe z innowacyjnym systemem Duo Protect Capricorn, dostępne są w ponad pięciuset największych hurtowniach instalacyjnych w Polsce i na świecie. Od dziś bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość Zasuw Burzowych sygnowanych marką Capricorn potwierdza również Certyfikat oraz Znak Zgodności TM przyznany przez TÜV Rheinland Polska.

Zasuwy burzowe Capricorn teraz ze znakiem TÜV

TÜV Rheinland Polska jest niezależną jednostką certyfikującą cieszącą się największym zaufaniem instytutów certyfikacji w Europie.
Wyrób oznaczony Znakiem Zgodności TM daje gwarancję, iż produkt oraz jego proces wytwarzania są badane i nadzorowane przez niezależną Jednostkę Certyfikującą TÜV Rheinland.
Znak zgodności TM stanowi gwarancję dla klienta, iż wybrany przez niego produkt jest zgodny z obowiązującą normą i całkowicie dla niego bezpieczny. Znak zgodności jest znakiem zastrzeżonym a jego uzyskanie wymaga pomyślnego przejścia procesu weryfikacji zgodnie z przyjętym system certyfikacji obowiązującym dla danej grupy produktów.

Certyfikat nr. TM 61 000089.001 obowiązuje od 15 maja 2012r. i dotyczy:
– Zasuw burzowych jednoklapowych i dwuklapowych,

REKLAMA


Zasuwy burzowe Capricorn teraz ze znakiem TÜV

– Typ 1 ø: 50, 110, 125, 160, 200,
– Typ 2 ø: 110, 125, 160, 200,
– Typ 4 ø: 50.

 

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.capricorn.pl .

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *