Zatrzymaj smog ze STIEBEL ELTRON. Skorzystaj z wyjątkowej oferty STOP SMOG

  Problem zanieczyszczonego powietrza i smogu pojawia się w mediach od wielu lat. Mówią o nim władze, lekarze i szereg raportów przygotowywanych przez organizacje walczące z tym niezwykle szkodliwym zjawiskiem. Każdy z nas może jednak w swoim życiu codziennym ograniczać zanieczyszczenie. Jak? Ogrzewając dom bardziej ekologicznie i redukując stratę ciepła. Pomagają w tym nowoczesne pompy ciepła STIEBEL ELTRON.

  STEPL buehne stopsmog 1180x470 1024x408 - Zatrzymaj smog ze STIEBEL ELTRON. Skorzystaj z wyjątkowej oferty STOP SMOG

  Smog to wielki problem w całej Polsce. STIEBEL ELTRON przygotował specjalną promocję dla firm montujących urządzenia swojej marki, dzięki której pakiety z pompami ciepła, rekuperacją i wentylacją można kupić w wyjątkowo korzystnych cenach.

  To doskonałe rozwiązanie dla instalatorów, którzy dzięki produktom STIEBEL ELSTRON mogą swoim klientom zaoferować nie tylko innowacyjny sposób ogrzewania domu oraz wody, a jednoczenie receptę na większą dbałość o środowisko poprzez likwidację niskiej emisji zanieczyszczeń. Można jej dokonać poprzez wymianę starych domowych pieców na nowoczesnej systemy grzewcze nie zanieczyszczające powietrza – takie jak pompy ciepła STIEBEL ELTRON.

  StopSmog napis9 - Zatrzymaj smog ze STIEBEL ELTRON. Skorzystaj z wyjątkowej oferty STOP SMOG

  W ramach STOP SMOG dla instalatorów przygotowano szereg kompletnych pakietów. Zostały tak ułożone, aby można było je w prosty sposób zastosować i korzystać z ich wszystkich zalet zarówno
  w starym, jak i w nowym budownictwie. Dzięki znakomitej wydajności, wysokiej jakości i bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny, oferta STOP SMOG od STIEBEL ELTRON to jednorazowa inwestycja, dzięki której można zyskiwać przez lata.

  Pakiet STOP SMOG HPA HSBC 1024x1024 - Zatrzymaj smog ze STIEBEL ELTRON. Skorzystaj z wyjątkowej oferty STOP SMOG

  Jakie pakiety można otrzymać w promocyjnych cenach?

  Zestawy obejmujące zarówno pompy ciepła powietrze-woda i solanka-woda różnych mocy, także z opcją wentylacji i rekuperacji oraz chłodzenia budynku. Dodatkowo, w każdej grupie pomp przygotowano kilka wersji w zakresie pojemności i mocy zbiorników. Przykładowo, w promocyjnej cenie można zakupić zestaw umożliwiający ogrzewanie powietrzem w stylu Premium. W skład pakietu wchodzi monoblokowa, inwerterowa powietrzna pompa ciepła i wieża hydrauliczna z zasobnikiem c.w.u. Zestaw ma trzy funkcje – ogrzewania, chłodzenia oraz ogrzewania wody i można go stosować zarówno w nowych, jak i modernizowanych domach.

  STIEBEL ELTRON od lat udoskonala produkty oparte na odnawialnych źródeł energii. Pompy ciepła to bezpieczne i efektywne rozwiązanie, które w ekologiczny sposób pozwala dbać o środowisko naturalne. Wszystko po to, aby w jak największym stopniu ograniczać emisję smogu i dbać o jakość powietrza, którym oddychamy każdego dnia.

  Więcej na: https://bit.ly/2U3Xfzi

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here