Zyskuj do 2000 zł miesięcznie, kupując międzynarodowo na merXu

  Robienie firmowych zakupów u zagranicznych dostawców z merXu wyjątkowo opłaca się polskim przedsiębiorstwom. I to nie tylko z powodu szerokiego asortymentu, często niedostępnego na rodzimym rynku, ale również ze względu na atrakcyjne promocje, jakie platforma we wrześniu oferuje kupującym.

  Zyskuj do 2000 zł miesięcznie, kupując międzynarodowo na merXu

  Zweryfikowani sprzedający z 8 krajów Unii Europejskiej

  Na platformie merXu dostępnych jest aktualnie ponad 8 mln produktów i usług dedykowanych firmom z branży przemysłowej od dostawców z 8 krajów Unii Europejskiej. Poza Polską, dostawcy pochodzą również z Niemiec, Czech, Litwy, Estonii, Węgier, Rumunii oraz Słowacji. Przed zarejestrowaniem konta sprzedażowego, weryfikowani są przez zespół pracujący nad merXu. Dzięki temu kupujący mają pewność, że nawiązują współprace handlowe wyłącznie z rzetelnymi kontrahentami. Nie muszą martwić się o bezpieczeństwo zawieranych transakcji, bez względu na to, czy mowa o zamówieniach jednostkowych, czy hurtowych.

  Do 700 zł zwrotu w gotówce za zakupy u międzynarodowych dostawców

  Zarejestrowane firmy, które kupują u zagranicznych kontrahentów za pośrednictwem merXu, mogą skorzystać z programu Cash box. Działa on na dwóch poziomach:

  • w przypadku pierwszej transakcji na kwotę min. 1300 zł netto (bez uwzględnienia kosztów transportu), zwrot wynosi 20%;
  • w przypadku kolejnych transakcji, bez względu na wydaną kwotę, zwrot wynosi 8% od wartości netto (miesięczny zwrot nie może łącznie przekroczyć 700 zł).

  Promocja dotyczy wyłącznie produktów z ofert międzynarodowych dostawców i nie obejmuje kategorii usług. By z niej korzystać, wystarczy na swoim koncie na platformie podać numer firmowego rachunku bankowego, na który dokonywane będą wypłaty oraz regularnie wgrywać faktury potwierdzające transakcje u międzynarodowych sprzedawców z merXu.

  Koszty transportu międzynarodowego niższe nawet o 1300 zł

  Polskie przedsiębiorstwa kupujące u zagranicznych kontrahentów za pośrednictwem merXu mogą we wrześniu skorzystać również z rabatu na transport międzynarodowych zakupów. Zwrot kosztów dostawy może wynieść miesięcznie nawet 1300 zł. By go otrzymać, zarejestrowana firma musi przesłać na pomoc@merxu.com zgłoszenie zawierające między innymi dowód zrealizowania zakupu spełniającego warunki promocji. Szczegóły dotyczące darmowej dostawy oraz wspomnianego wcześniej programu Cash box znajdują się w Centrum Pomocy merXu i w specjalnie przygotowanych regulaminach.

  Dodatkowe korzyści dla kupujących na merXu

  Poza cyklicznymi akcjami promocyjnymi, merXu oferuje kupującym również szereg udogodnień. Wśród nich warto wspomnieć chociażby o:

  • wewnętrznym komunikatorze tłumaczącym w czasie rzeczywistym rozmowy z zagranicznymi sprzedającymi;
  • dostępie do 10 raportów miesięcznie opisujących wiarygodność finansową danego podmiotu;
  • możliwości składania publicznych zapytań ofertowych, gdy nie znajdą danego produktu lub usługi w aktualnym asortymencie.

  Na to i wiele więcej mogą liczyć wszystkie przedsiębiorstwa, które założą darmowe konto i zaczną robić firmowe zakupy na europejskiej platformie handlowej dla branży przemysłowej.

  Poprzedni artykułUniwersalne rozwiązanie firmy Taconova – zawory mieszające Taconova NovaMix do różnorodnych zastosowań instalacyjnych
  Następny artykułWięźba krokwiowo-jętkowa – pełna charakterystyka tego rozwiązania

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj