15 jubileuszowa edycja FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2017

  Już po raz 15, w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017.

  15 jubileuszowa edycja forum wentylacja salon klimatyzacja 2017 - 15 jubileuszowa edycja FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2017

  Jest to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, które co roku gromadzi ok. 6000 przedstawicieli branży: producentów, dystrybutorów, projektantów, wykonawców instalacji, przedstawicieli fi rm wykonawczych, osób odpowiedzialnych za odbiory techniczne i eksploatację, inwestorów, architektów, przedstawicieli uczelni wyższych i przyszłych inżynierów. Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: Seminaria Eksperckie, Warsztaty Projektanta, Warsztaty Chłodnicze, Warsztaty CAD, Arena TECHNOLOGII, Strefa INSTALATORA oraz KONKURS Najciekawszy Produkt 2017.

  Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017 odbędzie się w dniach 7-8 marca 2017, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Udział w targach i wydarzeniach towarzyszących wymaga wcześniejszej rejestracji.

  Więcej informacji na: www.forumwentylacja.pl

  Źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułFachowy Instalator 1/2017
  Następny artykułInstalacje z tworzyw sztucznych

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here