5 lat gwarancji na pompy ciepła Dimplex

Firma Glen Dimplex wprowadziła 5-letnią gwarancję na grzewcze i resencyjne pompy ciepła. Teraz klienci korzystający z odnawialnych źródeł energii zyskują większą pewność dobrej jakości dostarczanych im produktów.

5 lat gwarancji na pompy ciepła Dimplex

Firma Dimplex zapewnia, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest w stanie zapewnić niezawodność oferowanych produktów i zagwarantować wysokie standardy jakościowe. Firma deklaruje stosowanie najnowszych technologi, trwałych materiałów oraz wydajnych podzespołów.

Zdajemy sobie sprawę nie tylko z wymagań konkurencyjnego rynku i norm określających sprawność oraz efektywność naszych pomp ciepła. Posiadamy również szeroką wiedzę na temat indywidualnych wymagań właścicieli lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy decydują się na nowoczesne rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Dzięki takiemu podejściu wiemy, że bardzo ważną kwestią jest komfort, rozumiany zarówno jako odpowiednie warunki w pomieszczeniach, ale także jako niski pobór energii do obsługiwania zapewniających go urządzeń oraz minimalna ilość środków finansowych przeznaczonych na rozwiązywanie ewentualnych problemów. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas pompy ciepła są teraz objęte tak długą gwarancją. Jest to wyraźny sygnał dla naszych klientów, że decydując się na nasze urządzenia, mogą przez wiele lat ze spokojem korzystać z ich funkcji – mówi Przemysław Radzikiewicz, Manager Produktu i Wsparcia Technicznego firmy Glen Dimplex Polska.

REKLAMA


«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *