Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini!

  Zapraszamy projektantów instalacji sanitarnych HVAC do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym organizowanym przez firmę Mark Polska. Na zwycięzców czekają cenne nagrody – 11 iPadów mini.

  Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini!

  Konkurs na ekologiczną instalację mark&green potrwa tylko do października tego roku. Jest to zatem ostatnia szansa dla projektantów instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych, a stawka jest wysoka. Na zwycięzców czeka bowiem 11 iPadów mini. Projekt ma za zadanie promować urządzenia energooszczędne oraz poszerzać wiedzę na temat ochrony środowiska w projektowaniu przemysłowym.

  Jak wziąć udział w konkursie?

  Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zaprojektować ekologiczną instalację sanitarną (HVAC) wykorzystując urządzenia firmy Mark BV. Projektanci mają do wyboru: centrale wentylacyjne mark Klimat z odzyskiem ciepła i modułem gazowym kondensacyjnym, nagrzewnice gazowe kondensacyjne GS+/GC+, promienniki wodne mark Infra Aqua oraz Infra Aqua Eco.

  reklama

  Projekty najbardziej atrakcyjne pod względem ekologicznym zostaną nagrodzone iPadami mini. Jury przyzna je w kilku kategoriach:
  – kategoria I – projekty zawierające do 5 urządzeń – 3 zwycięzców
  – kategoria II – projekty zawierające od 5 do 10 urządzeń – 3 zwycięzców
  – kategoria III – projekty zawierające 10 i więcej urządzeń (kategoria III) – 5 zwycięzców

  W skład komisji konkursowej wchodzą holenderscy eksperci firmy Mark BV. Kryteria oceny uwzględniają stopnień energooszczędności zaprojektowanej instalacji oraz zgodność zgłoszenia z założeniami i regulaminem konkursu.

  Konkurs mark&green rozpoczął się w marcu i potrwa do października 2013 roku. Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z projektem uwzględniającym zadanie konkursowe na adres: konkurs@markpolska.pl. Formularz wraz z regulaminem dostępny jest na stronie internetowej: http://www.markpolska.pl/konkurs//

  Patroni prasowi:

  – Fachowy Instalator
  – Rynek Instalacyjny
  – Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja
  – Instal Reporter

  Patroni internetowi:

  – chlodnictwo.biz
  – ogrzewanie.info
  – info- ogrzewanie.pl
  – info-klimatyzacja.pl
  – środowisko.abc.com.pl
  – Hvacr.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here