Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini!

Zapraszamy projektantów instalacji sanitarnych HVAC do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym organizowanym przez firmę Mark Polska. Na zwycięzców czekają cenne nagrody – 11 iPadów mini.

Zaprojektuj ekologiczną instalację i wygraj iPada mini!

Konkurs na ekologiczną instalację mark&green potrwa tylko do października tego roku. Jest to zatem ostatnia szansa dla projektantów instalacji grzewczych oraz wentylacyjnych, a stawka jest wysoka. Na zwycięzców czeka bowiem 11 iPadów mini. Projekt ma za zadanie promować urządzenia energooszczędne oraz poszerzać wiedzę na temat ochrony środowiska w projektowaniu przemysłowym.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zaprojektować ekologiczną instalację sanitarną (HVAC) wykorzystując urządzenia firmy Mark BV. Projektanci mają do wyboru: centrale wentylacyjne mark Klimat z odzyskiem ciepła i modułem gazowym kondensacyjnym, nagrzewnice gazowe kondensacyjne GS+/GC+, promienniki wodne mark Infra Aqua oraz Infra Aqua Eco.

REKLAMA


Projekty najbardziej atrakcyjne pod względem ekologicznym zostaną nagrodzone iPadami mini. Jury przyzna je w kilku kategoriach:
– kategoria I – projekty zawierające do 5 urządzeń – 3 zwycięzców
– kategoria II – projekty zawierające od 5 do 10 urządzeń – 3 zwycięzców
– kategoria III – projekty zawierające 10 i więcej urządzeń (kategoria III) – 5 zwycięzców

W skład komisji konkursowej wchodzą holenderscy eksperci firmy Mark BV. Kryteria oceny uwzględniają stopnień energooszczędności zaprojektowanej instalacji oraz zgodność zgłoszenia z założeniami i regulaminem konkursu.

Konkurs mark&green rozpoczął się w marcu i potrwa do października 2013 roku. Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z projektem uwzględniającym zadanie konkursowe na adres: konkurs@markpolska.pl. Formularz wraz z regulaminem dostępny jest na stronie internetowej: http://www.markpolska.pl/konkurs//

Patroni prasowi:

– Fachowy Instalator
– Rynek Instalacyjny
– Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja
– Instal Reporter

Patroni internetowi:

– chlodnictwo.biz
– ogrzewanie.info
– info- ogrzewanie.pl
– info-klimatyzacja.pl
– środowisko.abc.com.pl
– Hvacr.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *