8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu 1024x536 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu
  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu4 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  1. Kompleksowe zaopatrzenie na merXu

  Na merXu zaopatrzysz się we wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy już blisko 700 tys. ofert. Na merXu profesjonaliści kupią produkty, które spełnią ich jakościowe i cenowe wymagania. Narzędzia, elektrotechnikę, BHP, materiały budowlane i wiele innych.


  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu1 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  2. Z merXu transport za darmo

  Sprzedający na merXu oferują korzystne warunki cenowe dla zakupów hurtowych. Ale to nie koniec, merXu pokrywa koszty transportu zarówno dla transakcji krajowych, jak też transgranicznych. Robiąc zakupy na merXu – oszczędzasz.


  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu1 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  3. Retro-bonus za regularne zakupy na merXu

  Robiąc regularne zakupy na platformie otrzymasz od merXu zwrot gotówki do 10% swoich regularnych zakupów. Raz w miesiącu na podstawie wartości dokonanych przez Ciebie transakcji merXu obniży koszt Twoich zakupów. Sprawdź, czy Twoi dostawcy są już na platformie i kontynuuj zakupy u sprawdzonych partnerów. Zaproś swoich klientów do robienia zakupów na merXu.


  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu3 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  4. Z merXu bezpieczniej

  Na merXu działają tylko profesjonaliści. Każdy podmiot jest starannie weryfikowany przez nasz zespół. MerXu bezpłatnie udostępnia raporty na temat wiarygodności i rzetelności płatniczej danego podmiotu. Zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji możesz upewnić się, że Twój potencjalny partner biznesowy jest wiarygodny.


  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu1 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  5. Negocjacje na merXu

  Mimo że oferty cenowe na merXu są zawsze atrakcyjne, warto podjąć dodatkowe negocjacje z partnerami biznesowymi. Na platformie możesz rozmawiać z dostawcą bezpośrednio za pomocą komunikatora. Możesz pytać o szczegóły techniczne i ustalać dodatkowe warunki transakcji. Masz również możliwość prowadzenia swobodnych negocjacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami w Twoim ojczystym języku – merXu automatycznie przetłumaczy Twoje wiadomości.


  6. Zapytania ofertowe na merXu

  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu4 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  Jeśli nie znalazłeś produktu, na którym Ci zależy, to do swojej dyspozycji masz zapytania ofertowe. Opisz produkt, którego szukasz i Twoje zapytanie trafi za pośrednictwem zespołu merXu do zweryfikowanych dostawców, którzy przedstawią Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb. W ten sposób zyskasz w merXu sojusznika, który pracuje nad efektywnością Twoich zakupów.


  7. MerXu to nie tylko Polska

  8 powodow dla ktorych warto korzystac z merxu2 - 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

  Na merXu znajdziesz nie tylko polskich dostawców. Są tu również przedsiębiorcy z Czech, Słowacji, Estonii oraz Litwy. Niedługo platforma będzie dostępna także w innych krajach naszego regionu. To właśnie czyni z merXu atrakcyjne miejsce zarówno dla kupujących, jak i sprzedających. Kupujący mają dostęp do szerokiej gamy oferowanych produktów, a sprzedający do rynków na których, do tej pory nie działali.


  8. MerXu to zespół

  MerXu to przede wszystkim ludzie tworzący profesjonalny zespół, który jest zawsze gotowy udzielić Ci wsparcia i pomocy. Zawodowe doświadczenia zdobyte w innych miejscach chcemy wykorzystać, aby zbudować serwis, który wykracza poza Twoje oczekiwania.

  UDOSTĘPNIJ
  Poprzedni artykułJak dobrać termostatyczny zawór mieszający do rodzaju instalacji?
  Następny artykułPrzewody w instalacjach solarnych

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here