Akcja: edukacja – zakończyła się kolejna edycja cyklu szkoleń TECE i Wilo dla instalatorów

  3 miesiące, 29 miast, 31 spotkań – tak za pomocą liczb można opisać cykl szkoleń dla instalatorów organizowanych wspólnie przez firmy TECE i Wilo. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad pół tysiąca uczestników.

  Akcja: edukacja – zakończyła się kolejna edycja cyklu szkoleń TECE i Wilo dla instalatorów

  Jakie są najnowsze rozwiązania w zakresie techniki pompowej oraz regulacji i montażu podłogowych instalacji grzewczych? Na czym polegają kwestie zmian prawnych w kontekście drugiego etapu dyrektywy ErP dla pomp obiegowych? W końcu – jakie są sposoby odpowietrzania instalacji podłogowej oraz równoważenia instalacji? Na te, i wiele innych pytań, można było uzyskać odpowiedzi podczas cyklu spotkań organizowanych przez firmę Tece i Wilo. Organizatorom szkoleń zależało by przedstawiana wiedza miała możliwie najbardziej praktyczny charakter, dlatego przekazywana była w postaci zaleceń montażowych oraz wskazówek eksploatacyjnych.
  Duża liczba zainteresowanych szkoleniami w skali całego kraju pokazuje, jak dużą popularnością cieszy się ta forma zdobywania wiedzy. To także doskonała okazja do wymiany doświadczeń i zacieśnienia więzi na linii producenci – instalator.

  Źródło: TECE

  Poprzedni artykułWentylatory 3-biegowe – nowy standard regulacji wydajności
  Następny artykułKorzystne zmiany w dofinansowaniach instalacji OZE

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here