AmeriGas Polska – pewny partner

Firma istnieje na rynku polskim od 1992 roku, a od 2010 roku działa pod marką AmeriGas. AmeriGas jest częścią światowego koncernu UGI Corporation, który od prawie 130 lat specjalizuje się w dystrybucji gazu LPG. Na rynku amerykańskim AmeriGas jest wiodącym dostawcą gazu płynnego, dostarczającym gaz do ponad miliona klientów. Grupa UGI, prowadząc interesy, utrzymuje wysokie standardy i promuje etyczne postępowanie w biznesie, a jej pracownicy zobowiązani są przestrzegać surowych norm i standardów.

zbiorniki AmeriGas

AmeriGas to rozbudowana sieć przedstawicieli i partnerów, zapewniająca wszystkim klientom wysoką jakość obsługi. Firma posiada na terenie Polski dwie rozlewnie gazu płynnego i dwie bazy magazynowe do dystrybucji gazu hurtem. Zatrudnia ponad 140 osób. Dostarcza gaz płynny propan i propan-butan w firmowych butlach po 11 kg i 33 kg oraz luzem do zbiornikowych instalacji przydomowych i przemysłowych.

AmeriGas od prawie dwudziestu lat jest obecny w polskich domach. Dbając o potrzeby każdego klienta, oferuje czyste, wygodne w użyciu oraz wydajne paliwo o szerokim wachlarzu zastosowań, idealnie nadające się do ogrzewania czy gotowania. Firma zapewnia doradztwo doświadczonych przedstawicieli oraz fachową obsługę. Jednym z najważniejszych atrybutów firmy jest troska o bezpieczeństwo, dzięki czemu klienci mogą spokojnie korzystać z zalet gazu płynnego.

REKLAMA


AmeriGas Polska to również kompleksowe usługi dla przemysłu i rolnictwa – począwszy od prostych, aż po bardzo skomplikowane rozwiązania zaopatrzenia w gaz. Firma zapewnia pełną obsługę inwestycji, od projektu, poprzez wykonanie instalacji aż po dopuszczenie jej do eksploatacji. Następnie dostarcza najlepszej jakości paliwo oraz zapewnia ciągły nadzór instalacji, co gwarantuje bezpieczne i nieprzerwane jej działanie.

AmeriGas to także jedyna firma w Polsce, działająca w branży LPG, posiadająca system zarządzania jakością oparty o certyfikat ISO 9001:2000. Istotą implementacji normy ISO było zapewnienie wszystkim partnerom biznesowym stale wysokiej jakości produktów i zagwarantowanie obsługi na satysfakcjonującym poziomie. Wszystkie certyfikaty stanowią gwarancję stabilnej współpracy i nieodzowny atrybut marki AmeriGas.

Wszystkie informacje na temat oferty i bieżącej obsługi można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta AmeriGas Polska lub na stronie internetowej www.amerigas.pl

Kontakt z AmeriGas Polska

AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Biuro Obsługi Klienta
Adres: ul. Dostawcza 3, 93-231 Łódź
Infolinia: 801 11 77 11
Mobile: 519 099 100
Telefon: 42 649 28 62
Faks: 42 649 25 11 lub 42 649 11 25
Adres e-mail: kontakt@amerigas.pl

«
»

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Najnowsze